Ви є тут

Головна

Особливістю реалізації міжнародного освітнього проекту «Інноваційна мультидисциплінарна навчальна програма для підготовки бакалаврів та магістрів зі штучних імплантатів для біоінженерії» (BIOART) є тісна співпраця з ПАТ Мотор Січ та Інститутом патології хребта та суглобів ім. М.І. Ситенка Національної академії медичних наук України (м. Харків). Саме тому, представники ЗНТУ координатор проекту BIOART, професор кафедри програмних засобів Г.В. Табунщик та доцент кафедри програмних засобів А.В. Пархоменко взяли участь у Міжнародній конференції «Передові методики лікування патології кульшового та колінного суглобів» (25-26 квітня 2019 р., м. Харків, http://conference-orthopaedics.com/ua/ ).

В рамках конференції було представлено доповіді фахівців з усього світу – Україна, Греція, Ізраїль, Росія, Швейцарія, Італія, Австрія та ін. Науковці, лікарі, представники виробничих компаній розповіли про сучасні тенденції з проектування та застосування штучних імплантатів та протезів. Значний інтерес викликала представлена на стенді продукція ПАТ Мотор Січ, що відповідає вимогам світових стандартів та користується великим попитом на ринку. Представник клініки Мотор Січ В.М. Чорний та представник підприємства С.Ю. Цоцорін, які приймали участь у роботі конференції, активно підтримують проект BIOART та співпрацюють з його виконавцями.

Для участі в проектній зустрічі зібралися представники всіх партнерських університетів України, координатор проекту Девід Луенго з Мадридської політехніки (Іспанія), а також представниця Католицького університету Льовена (Бельгія) Катлін Деніз.

Згідно з програмою, підготованою представниками Інституту ім. М.І. Ситенка, виконавці проекту BIOART відвідали симпозіуми та воркшопи за програмою міжнародної конференції, а також вивчили досвід розробки матеріалів та технологій для штучних імплантатів на базі Національного наукового центру «Харківський фізико-технічний інститут», Державної наукової установи «Інститут монокристалів» Національної академії наук України, Українського науково-дослідного інституту вогнетривів ім. А.С. Бережного, лабораторій Інституту патології хребта та суглобів ім. М.І. Ситенка.

На зустрічі виконавців проекту BIOART з доповідями щодо поточних результатів та подальших задач проекту виступили представники всіх партнерських університетів України, а також координатор проекту Девід Луенго. В ході дискусій було обговорено підсумки за півтора роки виконання проекту, проблеми закупівлі обладнання для BIONIC лабораторії, а також підготовку проміжного звіту для Європейської комісії.

Команда проекту BIOART