Ви є тут

Головна

Speed Dating, або як ми кажемо – швидкі знайомства це можливість для пошуку однодумців. Ніколи не знаєш, кого ти зустрінеш у цей вечір, але зрозуміло одне – хоч одна нова симпатія точно з’явиться. Це надзвичайно цікаво, іноді знайомитися з людьми – дійсно складно, адже не зрозуміло де, як і коли це буде доречним.

Саме тому факультет Міжнародного туризму та економіки, під протекторатом Профкому студентів НУ «Запорізька політехніка» створили для студентів таку можливість.

12 лютого о 18:00 у кафе Free Time запанувала затишна романтична атмосфера, вісім пар одночасно почали своє знайомство.

Напівтемрява, приємна музика і гарний співрозмовник – чудова нагода відкрити себе. Час обмежено -- всього 5 хвилин, а далі – знову нове знайомство.

Після того, як всі учасники поспілкувалися, потрібно було заповнити анкету, і вказати, хто за час знайомства зацікавив їх найбільше. За результатами нашого вечора мінімум дві пари захотіли продовжити своє спілкування, і організатори вечора надали їм таку змогу, подарувавши сертифікат знижки на відвідування боулінгу.

У кінці вечора учасники мали змогу поспілкуватися один з одним вже без часового обмеження, ну і звичайно всіх чекала смачна кава, чай і печиво з цукерками.