Ви є тут

Головна

У середині лютого, коли весна вже зовсім близько, усі закохані святкують День Святого Валентина. Комусь до вподоби проводити цей день лише удвох, а запорізьке студентство, як завжди, підійшло до відзначення масштабно та креативно!

Святкування розпочалося ще 13 лютого у нічному клубі «JUNO». Тут зібрався студентський актив нашої області, а також поважні гості, серед яких начальник управління молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Наталія Власова і ректор Запорізького національного технічного університету Сергій Бєліков, які сердечно поздоровили усіх із Днем закоханих. Присутні переглянули цікавий концерт, де своєю майстерністю їх порадували танцюристи, співаки й веселі та кмітливі з рідної команди «Запорізький вектор – Машинка – ЗНТУ». Бажаючі взяли участь у цікавих конкурсах і запальних танцях.

Потім молодь очікували урочисті заходи у КЗ ім. Довженка. 13 лютого Департамент освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради організував для них перегляд прем'єрного показу романтичної комедії «Нереальная любовь», що стало чудовим доповненням передсвяткового вечора.

А вже 14 лютого із самого ранку святкування перемістилося до Запорізької міської ради. Тут студенти поздоровили нашого мера Олександра Ченсановича Сіна, подарувавши йому величезну валентинку від палких сердець усіх вищих навчальних закладів та щиро подякувавши за підтримку.

До речі, Профком студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ брав безпосередню активну участь в організації свята. Спільно з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради ми влаштували в мерії концерт, де святковий настрій підтримала наша збірна команда КВН «Запорізький вектор – Машинка – ЗНТУ», заспівали наші дівчата – учасниці студії «Viva», а неповторні ведучі Дмитро Шендрик, Анастасія Требухова та Юрій Мурашковський розіграли у вікторині цікаві призи.

А потім студенти «Машинки» поїхали ділитися святом з усіма вишами рідного Запоріжжя. Ми на так званому «Автобусі кохання» відправилися по маршруту: Запорізький державний медичний університет – Запорізький національний університет – Запорізький національний технічний університет – Класичний приватний університет – Запорізька державна інженерна академія – Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій.

На кожній точці-зупинці було гаряче! Адже яскраві та запальні Дмитро Шендрик та Юрій Мурашковський не давали сумувати ні хвилини. Вони провели ряд конкурсів та вікторину з призами, а також зареєстрували усіх бажаючих у жартівливому шлюбі. Проголосивши десятки щасливих «молодят» по всіх куточках рідного міста та залишивши незабутні враження, «Автобус кохання» поїхав, щоб обов'язково повернутися наступного року.

Тож, дякуємо Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, нашому Профкому студентів ЗНТУ, а також Центру культури і дозвілля студентів ЗНТУ за щасливі моменти та яскраві враження!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ