Ви є тут

Головна

З 29 жовтня по 2 листопада в Запорізькому національному технічному університеті професор Католицького Університету Льовена (Бельгія), почесний професор ЗНТУ Пітер Аррас провів лекції «Віртуальне прототипування», «3D принтінг» та «Світовий енергетичний баланс та автомобілізація: проблеми та перспективи» для студентів таких факультетів ЗНТУ: комп'ютерних наук і технологій, машинобудівного та автомобільного.

Також викладачі та наукові співробітники ЗНТУ разом із співробітниками АТ Мотор-Січ пройшли 2 листопада тренінг з використання методу скінченних елементів в CAD-системі CREO для розрахунків характеристик міцності штучних імплантів.

Ці лекції стали можливими завдяки програмі індивідуальної мобільності Erasmus+ KA1 за підтримки Європейського союзу, що діє з Католицьким Університетом Льовена з 2015 року.

Під час наради щодо перспектив співпраці ректор ЗНТУ д.т.н., проф. С.Б. Бєліков зазначив унікальність Інженерного факультету Католицького університету Льовена, що активно співпрацює вже з 4 факультетами ЗНТУ, зокрема машинобудівним факультетом, автомобільним факультетом, факультетом комп'ютерних наук і технологій та факультетом будівництва, архітектури і дизайну.

В рамках програми індивідуальної мобільності студенти ЗНТУ мають можливість навчатись у європейських університетах протягом 4-6 місяців. Сьогодні підписано 7 інституційних угод з вищими навчальними закладами Бельгії, Німеччини, Австрії, Іспанії, Румунії. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті ( http://zntu.edu.ua/akademichna-mobilnist ).

Як можна побачити з наведених нижче досягнень учасників академічної мобільності, рівень підготовки наших студентів, що брали участь у програмі обміну за 2015-2018 навчальні роки, високо цінується як європейськими так і українськими роботодавцями:

Антон Гермашев (аспірант, учасник мобільності у 2015/2016 н.р.) – захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня канд. техн. наук, доцент кафедри технології машинобудування, учасник викладацької мобільності з Католицьким Університетом Льовена.

Сергій Коротунов (студент каф. ПЗ, учасник мобільності у 2015/2016) – з 2017р. аспірант кафедри програмних засобів.

Марія Захарова (студентка каф. ПЗ, учасник мобільності у 2016/2017н.р.) – інженер програміст компанії Otoconsult (м. Антверпен, Бельгія http://otoconsult.com/mariia-joins-otoconsult/ )

Поліна Шинкаренко(студентка каф. ПЗ, учасник мобільності у 2016/2017н.р.) – інженер програміст компанії Stylelabs (м. Брюссель, Бельгія https://stylelabs.com/ )

Ольга Гладкова (аспірантка каф. ПЗ, учасник мобільності у 2016/2017 н.р.) – старший викладач кафедри програмних засобів

Наталія Черновол (студентка каф. технології машинобудування, учасниця мобільності у 2016/2017 н.р.) – аспірантка Католицького Університету Льовен ( https://www.kuleuven.be/wieiswie/en/person/00124014 )

Олександр Куртов (студент каф. зварювання, учасник мобільності у 2016/2017 н.р.) – інженер групи зварювання Кампуса Де Наєр, Католицького Університету Льовен ( https://www.kuleuven.be/wieiswie/en/person/00122024 )