22 січня був підписаний договір між Запорізькою обласною федерацією роботодавців та Навчальним центром «Освіта для бізнесу та кар'єри» Національного університету «Запорізька політехніка» про реалізацію спільного проєкту «Курси засновників малого та середнього бізнесу».

Навчальна програма курсу розкриває сучасні питання ведення бізнесу та дозволяє отримати необхідні знання та навички для відкриття власної справи.

Під час навчання заплановано проведення консультацій за участю представників Обласного центру зайнятості, Головного управління Державної податкової служби у Запорізькій області, Управління інспекційної діяльності у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, Державної служби з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області.

Проходження курсу надалі дозволить відкрити власний бізнес і створити нові робочі місця, а також робити перші кроки щодо розв'язання питання працевлаштування в Запорізькому регіоні.

Курс розрахований на тих, хто бажає відкрити власну справу. Навчання безплатне.

Детальна інформація щодо зарахування на курс за телефонами Запорізької обласної федерації роботодавців: 0667967317, 0684116932

Контактна особа від університету: директорка навчального центру «Освіта для бізнесу та кар'єри» Анастасія Зеркаль.

тел: 0665152427
e-mail: z.a.v@i.ua