Ви є тут

Головна

Не дивлячись на те, що початок грудня – це час заліків та екзаменів, 7 та 8 грудня студенти та викладачі нашого університету зібралися в актовому залі у передчутті 1/4 фіналу Кубку Ректора ЗНТУ з КВН. Нагадую, що відтепер на шляху до пів фіналу завжди будуть грати усі команди, щоб набирати якомога більше балів та потрапити у першу четвірку, яка і гратиме у фіналі. Також, система оцінювання отримала новий критерій – приз глядацьких симпатій, де кожен глядач ввідає свій голос команді, яка йому до вподоби.

Що ж, в перший вечір глядачів дивували чотири команди: «Тутти» (ФРЕТ), «Голубь» (ФСН), «Баунти» (ІФ) та «Сборная ЭТФ и Полешко» (ЕТФ). Перший конкурс, як і завжди, «Привітання», де команди продемонстрували свою чудову підготовку в конкурсі, адже у кожної була своя особлива сценка або основна фішка номеру.

Після закінчення блоку ведучий запросив усі команди на сцену та оголосив про конкурс «Розминка», у якому члени журі ставили питання на вільні теми учасникам. За нього команди могли отримати максимум 6 балів. За підсумками 7 грудня першого чверть фіналу лідером стала команда «Голубь» (ФСН).

Також був конкурс «5 жартів про…», де капітани команд жартували на одну з вибраних ними тем.

Другий вечір був не менш насиченим та цікавим, адже на сцені зібрались ще чотири динамічні команди: «Вне закона» (ЮФ), «Сало» (ТФ), «Пятница» (МФ) та «Сборная ЭГИ». Учасники дивували всім, чим тільки могли! На сцені присутні вже не тільки жарти, пісні та танці, а й обливання майонезом! Це все можна спостерігати тільки в «Машинці»!

За підсумками двох ігр, поки що на першому місці є команда – «Сало» (ТФ).

Усі учасники подарували глядачам порцію добрих жартів, що дозволило на декілька годин забути про сесію. Сподіваємося, що півфінал буде не менш колоритним, який відбудеться навесні! Командам бажаємо творчої наснаги!

Валентина Мартиненко,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ