«Ще одна добра справа…»

Зима пішла і настали теплі дні. Молоді батьки з радістю гуляють зі своїми дітьми, бабусі й дідусі щось бурхливо обговорюють на лавках, а студенти з універівських кафетеріїв і гуртожитків з посмішкою перебралися в парк дихати свіжим повітрям. Саме тому ось уже кілька років доброю запорізькою традицією стало наводити порядок у парках і скверах з приходом весни. Парк Перемоги не став винятком.

6 квітня Запорізька молодь разом з мером міста Олександром Сіном організували яскравий і корисний захід з установки шпаківень. Профком студентів ЗНТУ підтримав проведення цього заходу і організував студентів, які проживають у гуртожитку ЗКР ЗНТУ до участі у цьому заході. Активні студенти ЗНТУ якісно і наполегливо працюючи повісили більше 30 шпаківень за дві години, отримали масу задоволень від акції, цікаво і з користю для міста провели своє дозвілля.

Голова студентської ради гуртожитку ЗКР ЗНТУ Володимир Акулов, який власноруч встановив кілка шпаківень прокоментував цю акцію так: «Ще одна добра справа на нашому рахунку. Колись і ми станемо батьками і будемо разом із своїми дітьми годувати птахів хлібом, дивитись на них і на парк, в якому птахам є де жити та є що їсти».

Студенти не залишайтеся осторонь таких благодійних акцій, разом зробимо наше життя та життя птахів і тварин краще!

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ