Ви є тут

Головна

Спільно з посольством США в Україні пропонуємо інформацію про програму академічної мобільності у США — Global UGRAD.

Global UGRAD — це одна із найпрестижніших програм обміну у світі, яку реалізують Бюро в справах освіти та культури державного департаменту США, посольство США в Україні та всесвітньо відома організація World Learning.

Програма надає можливість налагодити співпрацю зі світовими освітніми інституціями. А безплатна академічна мобільність сприятиме розвитку міжкультурних комунікацій, академічному та професійному розвитку студентської молоді. Важливо, що після завершення програми учасники зобов'язані повернутися в Україну та продовжити навчання як мінімум один рік, що забезпечить передачу ними свого досвіду рідному університету та Україні.

Дізнатись більше про програму можна за посиланням:
https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/global-ugrad-uk/
або скориставшись чат-ботом, де зібрана вся можлива інформація:
https://t.me/UGRAD_Ukraine_bot

Також за цим посиланням ви зможете знайти детальне оголошення для студентів: https://t.me/enlight_hub/1458

Окрім того, як організація-адміністратор ми будемо організовувати вебінар для всіх зацікавлених із випускниками програми 22 листопада, посилання на який можна буде знайти у чат-групі вебінару за посиланням: https://t.me/+3YTp6HMYTPY2NjAy

Технічне адміністрування в Україні здійснюється Харківською обласною молодіжною громадською організацією «Освічена ініціатива».