Ви є тут

Головна

Кафедра «Психології» є структурним підрозділом факультету «Соціальних наук». Функціонує з 2007 року, с початку заснування під керівництвом кандидата психологічних наук, доцента Походенко Світлани Володимирівни, доктора психологічних наук, професора Бочелюка Віталія Йосиповича, сьогодні - кандидата педагогічних наук Коваля Владислава Олександровича.

За роки існування на кафедрі було сформовано якісний висококваліфікований професорсько-викладацький склад. На кафедрі працює 1 доктор наук, професор, 4 кандидатів наук, доцентів. Також на умовах сумісництва кафедра залучає провідних фахівців з науковими ступенями та вченими званнями з інших кафедр та установ.

Кафедра у своїй діяльності зорієнтована на збагачення національно-історичних культурно-освітніх традицій і максимальне використання соціокультурних, соціально-економічних та регіональних можливостей м. Запоріжжя, яке є одним з історичних, економічних, наукових і культурно-освітніх центрів Сходу України.

Місія кафедри – сприяти загальній гуманізації суспільних процесів, розповсюдження гуманістичних цінностей в м. Запоріжжя шляхом підготовки та підвищення кваліфікації високопрофесійних, конкурентоспроможних фахівців з психології, здатних активно діяти в умовах ринкової економіки та соціального партнерства.

Кафедру психології на 100% забезпечено робочими та навчальними програмами з дисциплін, що викладаються.

Викладачі інституту беруть постійну участь у різноманітних проектах, які передбачають підготовку викладачів з викладання основ психології, соціології, консультування; проведення економічних досліджень на реальних підприємствах для розробки проектів та їх реструктуризації; розробку інвестиційних та інноваційних проектів і ін.

Особливо слід відмітити, що 60% викладачів Уныверситету пройшли підготовку в галузі оволодіння сучасними освітніми технологіями (тренінговими методами навчання), отримали відповідні дипломи та сертифікати і застосовують набуті знання в навчальному процесі. Більшість викладачів кафедри пройшли відповідну перепідготовку, що дозволило їм опрацювати відповідні методичні матеріали та включати їх до дисциплін підготовки магістрів за спеціальністю «Психологія».