3 червня ректор Віктор Грешта, проректор Андрій Іванченко та директор студмістечка Вадим Дубина перевірили умови проживання в студентському гуртожитку Національного університету «Запорізька політехніка» №3.

Завідувачка гуртожитку Наталя Божко ознайомила з результатами нещодавно виконаних робіт. Було відремонтовано дах гуртожитку коштами університету із залученням підрядної організації. Також використали матеріали, надані благодійним фондом «Право на захист».

У межах проєкту «Обумовлена грошова допомога колективним центрам» від Міжнародної організації з міграції (МОМ) було проведено заміну старих вікон на металопластикові в адміністративних приміщеннях гуртожитку. За плідної співпраці з МОМ були продовжені роботи з модернізації електромереж житлових кімнат гуртожитку та замінено освітлення на першому та другому поверхах у коридорах гуртожитку. Це все забезпечило комфортне проживання мешканцям гуртожитку.

Також вони відвідали кімнату для розвитку та корисного дозвілля мешканців гуртожитку. Міжнародна організація з міграції провела закупівлю необхідних матеріалів для проведення ремонтних робіт та облаштування кімнати. Роботи та облаштування було проведено за участі адміністративно-господарчої частини та співробітників студентського містечка.

За час продуктивної зустрічі було визначено подальший розвиток та вектор покращення житлово-побутового стану гуртожитку.

Дякуємо нашим партнерам за підтримку та допомогу у втіленні надзвичайно важливих проєктів, які впливають на якісні умови проживання!

З питань поселення до гуртожитків НУ «Запорізька політехніка» звертайтесь за телефоном: +38073 224 42 35 (Viber, Telegram).

Умови поселення і проживання шукайте за посиланням >>