Національний університет «Запорізька Політехніка» запрошує лідерів та управлінську команду громад, депутатів місцевих рад Запорізької області прийняти участь у ЗАГАЛЬНІЙ ПРОФЕСІЙНІЙ (СЕРТИФІКАТНІЙ) ПРОГРАМІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ «Управління в органах місцевого самоврядування для лідерів громад та депутатів місцевих рад».

Сертифікована програма реалізується у рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), яка виконується Глобал Ком'юнітіз, та у співпраці із Малопольською школою державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK, Польща), партнером Програми USAID DOBRE.

Програма «Управління в органах місцевого самоврядування України для лідерів громади і депутатів місцевих рад» покликана підвищити професійний рівень представників органів місцевого самоврядування. Курс навчання є унікальним, адже розроблений з урахуванням досвіду країн, що пройшли шлях децентралізації, а також кращих практик бізнес-освіти.

В програмі беруть участь викладачі-тренери та кваліфіковані фахівці України та Польщі. Навчальна програма акредитована Національним агентством України з питань державної служби.

Структура програми містить 10 модулів за такими темами:

Модуль 1. Місцеве самоврядування – концепції, моделі і практика в Україні
Модуль 2. Людські ресурси та управління персоналом
Модуль 3. Управління місцевим економічним розвитком
Модуль 4. Публічні послуги – обсяг, методи, питання управління
Модуль 5. Стратегічне планування як інструмент управління розвитком території
Модуль 6. Бюджети і управління фінансовими ресурсами
Модуль 7. Комунікації, зв'язки з громадськістю та партнерство в органах місцевого самоврядування
Модуль 8. Основи управління проєктами
Модуль 9. Лідерство
Модуль 10. Дипломний семінар

Для реєстрації на програму необхідно надати: оригінал і копію диплома про вищу освіту (бакалавр/магістр), копію паспорту і довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Початок занять: серпень 2021 р. Навчання проходитиме в онлайн-форматі на платформі Zoom.

Тривалість програми: Серпень 2021 – лютий 2022 р. Після завершення навчання слухачі отримують сертифікат про підвищення кваліфікації та сертифікат державного зразка про завершення програми післядипломного навчання від Краківського економічного університету (UEK).

Для отримання більш детальної інформації щодо умов вступу та участі у програмі звертайтеся ННЦ Інтернаціоналізації та міжнародного співробітництва НУ «Запорізька Політехніка»

Координатор проекту: канд. екон. наук, доцент Плинокос Дмитро Дмитрович
e-mail: interdep@zntu.edu.ua