Ви є тут

Головна

Вручення дипломів магістрам 2023 р.

27 січня 2023 року відбулося урочисте вручення дипломів магістрам в актовій залі головного корпусу НУ "Запорізька політехніка". З вітальною промовою до магістрів звернувся ректор університету Грешта Віктор Леонідович, декан факультету економіки та управління Корольков Владислав Васильович. 
Шановні наші магістри, завідувачка кафедри "ФБС та С" Шарова Світлана Василівна і професорсько-викладацький склад кафедри вітає вас та бажає вам успіхів у житті, впевненого досягнення нових вершин,  професійного зростання та реалізації творчих задумів.
Ви - наше майбутнє, пишаємся вами!
 
          

 
Захист дипломних магістерських робіт

Зображення

14 грудня та 15 грудня 2022 року на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування» відбувся захист дипломних магістерських робіт. Їх тематика охоплювала широке коло актуальних і важливих питань, що стосуються України.

Детальніше >>

 

Волотерська діяльність здобувачів освіти

В такий нелегкий час кожен відкриває у собі щось нове, починає займатися новими видами діяльності. Волонтерська діяльність є основою розвитку громадянського суспільства. Вона втілює в себе найшляхетніші прагнення людства – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей.
Так і наші здобувачі освіти шукають будь-які можливості, щоб допомогти всім тим, хто цього потребує, та успішно займаються волонтерською діяльністю. Кафедра фінансів, банківської справи та страхування пишається тим, що магістрант групи ФЕУ-111м Вахненко Дмитро знайшов себе у цій благородній справі і відзначений нагородами від Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізького обласного центру молоді. 
В міжнародний день волонера  бажаємо оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру! Нехай ваша доброта повернеться до Вас сторицею.
Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!
 
Запрошуємо до участі в олімпіадах!
 

Назва олімпіади

Дата

Час

Ідентифікатор і код доступу до конференції

Відповідальний

1.  

Статистика

05.12.2022

10.05

 Посилання>>

Фатюха Н.Г.

2.  

Фінансова санація та банкрутство підприємства

12.12.2022

10.05

 Посилання>>

Шарова С.В.

3.  

Фінансовий менеджмент

12.12.2022

13.25

Посилання>>

Андрющенко І.Є.

До уваги здобувачів освіти 2-го курсу магістратури щодо захисту дипломних робіт!

Зустріч з магістрами-першокурсниками

     

4 жовтня 2022 року відбулася онлайн-зустріч зі здобувачами освіти, які в цьому році вступили до магістратури. Студенти познайомились з завідувачкою та викладачами кафедри "Фінанси,  банківська справа та страхування", дізналися всю необхідну інформацію щодо організації освітнього процесу та отримали установку на подальше успішне навчання у магістратурі.
 
Шановні магістранти, ще раз вітаємо вам зі вступом до НУ "Запорізька політехніка", бажаємо успіхів у навчанні, високих прагнень і великих надій, грандіозних планів і перспективного майбутнього,  здійснення мрій та наукового зростання.

Дитяча наукова конференція "Відбудова країни очима дітей" до заходу «Ніч науки»

27 вересня 2022 року в онлайн-форматі відбулася економічна секція Дитячої наукової конференції для учнів 7 – 11 класів "Відбудова країни очима дітей" до заходу «Ніч науки».

Кафедра "Фінанси, банківська справа та страхування" прийняла активну участь у заході, присутніми серед викладачів кафедри були: завідувачка кафедри, доцент Шарова Світлана Василівна, доцент Бабенко-Левада Вікторія Генадіївна, доцент Набатова Юлія Олександрівна, доцент Коваль Олександр Анатолійович.
Програма конференції:
 
- Напрямки підвищення конкурентоспроможності економіки України в умовах воєнного стану - Антоніна Лаврік (Запорізький академічний ліцей «Перспектива»)
 
- Відбудова країни на засадах сталого розвитку - Максим Дряпа (Запорізька гімназія No 71)
 
- Якою я бачу майбутню Україну!- Ростислав Лачко (Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів No 100)
 
- Перспективні шляхи розбудови економіки України в умовах воєнного часу - Дар’я Павленко (Запорізький академічний ліцей «Перспектива»)
 
- Відбудова країни очима дітей - Юрій Корніяшик (Запорізький класичний ліцей)
 
- Нове життя після війни: яку професію обрати у мирний час - Данило Марков (Запорізький академічний ліцей «Перспектива»)
 
- Економіка - Богдан Носач (Запорізький академічний ліцей No 23)
 
- Відбудова країни очима дітей - Ярослав Казакевич (Запорізький академічний ліцей No 23)
 
- Моє місце у розбудові країни - Єва Гладун (Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No 20)
 
- Відбудова країни очима дітей - Олександра Ракитянська (Школа No 12)
 
- Відбудова країни на засадах сталого розвитку - Максим Дряпа (Запорізька гімназія No 71)
 
- Альтернативні види енергії: сонячні батареї - Іван Шумейко (Запорізький ліцей «‎Логос»)
 
- Впровадження світового досвіду державного приватного партнерства в контексті повоєнної розбодуви економіки України - Вікторія Єгорова (Запорізький академічний ліцей «Перспектива»)
 
- Відбудова країни на засадах сталого розвитку - Даніл Ковтонюк (Запорізька гімназія No 107)
 
Всі учасники конференції продемонстрували широту і глибину запропонованих для дискусії ідей,  відчули себе справжніми науковцями, незважаючи на свій юний вік.
Надзвичайно важливо, що розгляд пріоритетних питань економічного середовища відбувається за участю представників середньої освіти. Такий комплексний підхід до вирішення актуальних питань обумовлено складністю і масштабністю наявних питань у фінансовому секторі. В роботах учасники конференції освітили актуальні питаня, запропонували шляхи вирішення проблем  та за результатами досліджень представили цікаві та інформативні доповіді.
Результати конкурсу будуть опубліковані 30.09.2022
Бажаємо успіху молодим талантам та генерації нових ідей в контексті відродження нашої країни!
Висловлюємо подяку науковим керівникам та директорам шкіл, учні яких долучилися до участі у конференції  та сподіваємось на подальшу цікаву та плідну працю.

Посвята у першокурсники 2022!

23 вересня 2022 року в НУ "Запорізька політехніка" відбулася посвята в першокурсники. Після урочистого привітання в актовій залі, студенти першого курсу познайомилися з завідувачкою кафедри "Фінанси, банківська справа та страхування" та з деканом Факультету економіки та управління. Також додатково була проведена онлайн-зустріч, де здобувачі освіти змогли отримати детальну інформацію щодо освітнього процесу та студентського життя. 

Шановні першокурсники, від імені викладачів кафедри щиро вітаємо вас зі вступом до кафедри "Фінансів, банківської справи та страхування". Сподіваємося, що студентські роки будуть для вас радісними та будуть приносити не тільки знання, але й яскраві враження. Бажаємо щасливого та плідного навчання!


Архів новин кафедри фінансів, банківської справи та страхування >>