Ви є тут

Головна

Зображення

24.05.2024р. викладачі кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» разом зі студентами прийняли участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Відновлення України та її регіонів в контексті глобальних трендів: управління, адміністрування та забезпечення».

Детальніше >>

 

Круглий стіл «Сучасний погляд та вплив нових реалій на виклики у фінансовій сфері: проблеми та перспективи»

Зображення

З нагоди наближення 30-річчя Факультету економіки та управління 15 квітня 2024 року в рамках щорічної науково-практичної конференції «Тиждень науки-2024» на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбувся круглий стіл за темою «Сучасний погляд та вплив нових реалій на виклики в фінансовій сфері: проблеми та перспективи».

Детальніше >>

 

30 березня відбувся день відкритих дверей в НУ «Запорізька політехніка»

Викладачі та студенти кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» прийняли активну участь у заході.

Абітурієнти дізналися про перспективи та можливості, які відкриваються під час навчання у «Запорізькій політехніці», зокрема ознайомились: з умовами навчання зі спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», з програмою фінансової грамотності, з представниками студентського самоврядування, та графіками індивідуального навчання.

Під час офіційної частини заходу відбулось урочисте нагородження переможців предметних олімпіад від НУ «Запорізька політехніка»

Зображення

ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ КАФЕДРИ "ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ"

      
      
 
Кафедра "Фінанси, банківська справа та страхування" вітає випускників спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" з отриманням дипломів магістра!

ПРОПОНУЄМО ДО ВАШОЇ УВАГИ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНІ ПРОГРАМИ КАФЕДРИ

 

Фінанси і кредит - Бакалавр

Фінансово-економічна безпека - Бакалавр

Фінанси і кредит - Магістр

Фінансово-економічна безпека - Магістр

Поле для зауважень стейкхолдерів розташоване за посиланням: https://instagram.com/kafedra_fbs_zaporizhzhia

Email для листування: kafedra_fbs@zp.edu.ua. Телефон: +380(61)7698499.

 

IV Міжнародна науково-практична конференція «Інновації для відродження: національний, регіональний, міжнародний контекст»

  
  
13 жовтня 2023 року на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування» була проведена панельна дискусія IV Міжнародної науково-практичної конференції «Інновації для відродження: національний, регіональний, міжнародний контекст» за Секцією 2 «Інноваційні фінансові інструменти у відновленні економіки України» в форматі он-лайн за допомогою веб-ресурсу ZOOM.
В дискусії приймали участь викладачі кафедри, також виступили з інформативними доповідями студентки-магістри кафедри: Мануковська Вікторія, студентка групи ФЕУ-712м виступила з доповіддю на тему: «Проблематика підвищення рівня енергетичної безпеки в Україні в умовах війни». Сілка Софія, студентка групи ФЕУ-712м виступила з доповіддю на тему: «Дослідження стану боргової безпеки України».
Загалом в роботі секції взяли участь представники 7 ЗВО України, загалом секція нараховує 31 учасника, серед яких 16 студентів. Буде опубліковано 16 тез.
Щиро дякуємо за участь та плідну співпрацю!

 

ВСТУП ДО КОЛЕДЖУ

Поспішаємо повідомити чудову новину! У ВСП «Запорізький гуманітарний  фаховий коледж НУ «Запорізька політехніка» відкрито спеціальність  072  «Фінанси, банківська справа та страхування». 
Тому запрошуємо всіх бажаючих вступити на навчання!

УВАГА! КОНКУРС!

   

Кафедра "Фінанси, банківська справа та страхування" оголошує прийом заявок та робіт на конкурс на кращий бізнес-проект «Інновації в політехніці». 
 
Форма участі у Конкурсі – індивідуальна. Конкурсні роботи мають бути представлені у вигляді бізнес-проекту у форматі документу WORD.
 
Тематичні напрямки:
1) Новий сигляд приміщень університету;
2) Технічне оснащення приміщень університету;
3) Альтернативні джерела енергії (Сонячний колектор в рамках Зеленого тарифу);
4) Економічна система опалення (ІТП з погодним регулюванням).
 
Переможці та учасники будуть нагороджені призами у вигляді грошових премій та пам'ятних подарунків.
 
Умови проведення конкурсу: https://zp.edu.ua/sites/default/files/konf/reglament.docx.
 
Роботи та заявки на участь подаються до 25 серпня 2023 року в електронному вигляді з поміткою «Конкурс" на електрону адресу: kafedra_fbs@zp.edu.ua.
 
Координатори Конкурсу:
Шарова Світлана Василівна (099-700-25-28), 
Здорова Катерина Олександрівна (095-071-15-94).

Панельна дискусія Секції 1 "Фінансово-економічна безпека в системі відновлення України та її регіонів в контексті глобальних трендів" 

  
   
26 травня 2023 року на кафедрі "Фінанси, банківська справа та страхування" була проведена панельна дискусія Міжнародної науково-практичної конференції "Відновлення України та її регіонів в контексті глобальних трендів: управління, адміністрування та забезпечення" за Секцією 1 "Фінансово-економічна безпека в системі відновлення України та її регіонів в контексті глобальних трендів" в форматі он-лайн. 
 
В обговоренні доповідей прийняли участь поважні гості: 
Дідковська Людмила Іванівна - кандидат економічних наук, старший науковий співробітник ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України»
Міндрова Зінаїда Миколаївна - кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, економічної безпеки, банківської справи та страхового бізнесу Львівського торговельно-економічного університету.
 
Щиро дякуємо всім за участь та  інформативні доповіді!

Відкриття Міжнародної науково-практичної конференції "Відновлення України та її регіонів в контексті глобальних трендів: управління, адміністрування та забезпечення"

 
   
25 травня 2023 року стартувала Міжнародна науково-практична конференція "Відновлення України та її регіонів в контексті глобальних трендів: управління, адміністрування та забезпечення", організаторами якої виступила кафедра "Фінанси, банківська справа та страхування".
 
Конференція проводилася у змішаному форматі, доповідачі були присутні у Національному університеті "Запорізька політехніка" та мали змогу виступати онлайн. З вітальним словом виступив ректор НУ "Запорізька політехніка" Віктор Леонідович Грешта. Виявили бажання виступати на пленарному засідання 15 учасників. Загалом конференція налічує 220 учасників з 5 країн світу. 
 
Були підняті актуальні питання щодо проблем сучасності, що зараз хвилюють весь світ.
 
Оголошуємо подяку співорганізаторам конференції, а саме: Українській асоціації з менеджменту та бізнес-освіти, Жешувському університету, Інституту економіки і фінансів (Польща), Запорізькій торгово-промисловій палаті, Університету Вітаутаса Магнуса Факультету економіки та менеджменту (Литва), Університету Градец Кралове Факультету інформатики та управління (Чехія), Економічному університету - Варна (Болгарія), Академії Куявсько-поморській (Польща) та кафедрам Факультету економіки та управління НУ "Запорізька політехніка".

CAREER FORUM

      
20 травня 2023 року в НУ «Запорізька політехніка» пройшов день відкритих дверей у форматі СAREER FORUM, що дало можливість отримати корисну інформацію та поспілкуватися зі спеціалістами з різних сфер — від IT до фінансів, від маркетингу до інженерії, і дізнатися про їх досвід.
Також працювали постійні локації, що представляли факультети НУ «Запорізька політехніка». Серед представників кафедри ФБС та С були викладачі та студенти, що дало змогу надати майбутнім вступникам інформацію і про особливості навчання, і про цікаве студентське життя в університеті.

 

Підсумки університетського конкурсу "STARTUP з Запорізькою політехнікою"

      

7 квітня 2023 року відбулася урочиста церемонія підбиття підсумків конкурсу «STARTUP із Запорізькою політехнікою».
Вітаємо магістрантку кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» Мануковську Вікторію, що посіла V місце у конкурсі з проектом «Введення технологій переробки відходів у діяльність агропідприємств». Бажаємо нових яскравих ідей, легкого втілення їх в життя та швидкого досягнення цілей!

Вебінар від НБУ

      

24 березня 2023 року відбувся вебінар від головного експерта управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності НБУ Тетяни Машлаковської під назвою «10 найпоширеніших схем платіжного шахрайства у воєнний час».

Кафедра «Фінанси, банківська справа та страхування» прийняла участь у заході, також до прослуховування були залучені магістри кафедри ФБС та С. Учасники з захопленням прослухали корисну інформацію про найпоширеніші сценарії шахрайства у воєнний час, правила безпеки у кіберпросторі. Дізналися як подбати про захист свого банківського рахунку, як вберегтися від фітингу та як захистити свій гаджет та що робити в разі його викрадення.

Дякуємо за отриману інформацію, вона є необхідною для кожного в воєнний  час.  

Вручення дипломів магістрам 2023 р.

27 січня 2023 року відбулося урочисте вручення дипломів магістрам в актовій залі головного корпусу НУ "Запорізька політехніка". З вітальною промовою до магістрів звернувся ректор університету Грешта Віктор Леонідович, декан факультету економіки та управління Корольков Владислав Васильович. 
Шановні наші магістри, завідувачка кафедри "ФБС та С" Шарова Світлана Василівна і професорсько-викладацький склад кафедри вітає вас та бажає вам успіхів у житті, впевненого досягнення нових вершин,  професійного зростання та реалізації творчих задумів.
Ви - наше майбутнє, пишаємся вами!
 
          

 
Захист дипломних магістерських робіт

Зображення

14 грудня та 15 грудня 2022 року на кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування» відбувся захист дипломних магістерських робіт. Їх тематика охоплювала широке коло актуальних і важливих питань, що стосуються України.

Детальніше >>

 

Волотерська діяльність здобувачів освіти

В такий нелегкий час кожен відкриває у собі щось нове, починає займатися новими видами діяльності. Волонтерська діяльність є основою розвитку громадянського суспільства. Вона втілює в себе найшляхетніші прагнення людства – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей.
Так і наші здобувачі освіти шукають будь-які можливості, щоб допомогти всім тим, хто цього потребує, та успішно займаються волонтерською діяльністю. Кафедра фінансів, банківської справи та страхування пишається тим, що магістрант групи ФЕУ-111м Вахненко Дмитро знайшов себе у цій благородній справі і відзначений нагородами від Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізького обласного центру молоді. 
В міжнародний день волонера  бажаємо оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру! Нехай ваша доброта повернеться до Вас сторицею.
Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!
 

Зустріч з магістрами-першокурсниками

   

4 жовтня 2022 року відбулася онлайн-зустріч зі здобувачами освіти, які в цьому році вступили до магістратури. Студенти познайомились з завідувачкою та викладачами кафедри "Фінанси,  банківська справа та страхування", дізналися всю необхідну інформацію щодо організації освітнього процесу та отримали установку на подальше успішне навчання у магістратурі.
 
Шановні магістранти, ще раз вітаємо вам зі вступом до НУ "Запорізька політехніка", бажаємо успіхів у навчанні, високих прагнень і великих надій, грандіозних планів і перспективного майбутнього,  здійснення мрій та наукового зростання.

Дитяча наукова конференція "Відбудова країни очима дітей" до заходу «Ніч науки»

          

27 вересня 2022 року в онлайн-форматі відбулася економічна секція Дитячої наукової конференції для учнів 7 – 11 класів "Відбудова країни очима дітей" до заходу «Ніч науки».

Кафедра "Фінанси, банківська справа та страхування" прийняла активну участь у заході, присутніми серед викладачів кафедри були: завідувачка кафедри, доцент Шарова Світлана Василівна, доцент Бабенко-Левада Вікторія Генадіївна, доцент Набатова Юлія Олександрівна, доцент Коваль Олександр Анатолійович.
Програма конференції:
 
- Напрямки підвищення конкурентоспроможності економіки України в умовах воєнного стану - Антоніна Лаврік (Запорізький академічний ліцей «Перспектива»)
 
- Відбудова країни на засадах сталого розвитку - Максим Дряпа (Запорізька гімназія No 71)
 
- Якою я бачу майбутню Україну!- Ростислав Лачко (Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів No 100)
 
- Перспективні шляхи розбудови економіки України в умовах воєнного часу - Дар’я Павленко (Запорізький академічний ліцей «Перспектива»)
 
- Відбудова країни очима дітей - Юрій Корніяшик (Запорізький класичний ліцей)
 
- Нове життя після війни: яку професію обрати у мирний час - Данило Марков (Запорізький академічний ліцей «Перспектива»)
 
- Економіка - Богдан Носач (Запорізький академічний ліцей No 23)
 
- Відбудова країни очима дітей - Ярослав Казакевич (Запорізький академічний ліцей No 23)
 
- Моє місце у розбудові країни - Єва Гладун (Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No 20)
 
- Відбудова країни очима дітей - Олександра Ракитянська (Школа No 12)
 
- Відбудова країни на засадах сталого розвитку - Максим Дряпа (Запорізька гімназія No 71)
 
- Альтернативні види енергії: сонячні батареї - Іван Шумейко (Запорізький ліцей «‎Логос»)
 
- Впровадження світового досвіду державного приватного партнерства в контексті повоєнної розбодуви економіки України - Вікторія Єгорова (Запорізький академічний ліцей «Перспектива»)
 
- Відбудова країни на засадах сталого розвитку - Даніл Ковтонюк (Запорізька гімназія No 107)
 
Всі учасники конференції продемонстрували широту і глибину запропонованих для дискусії ідей,  відчули себе справжніми науковцями, незважаючи на свій юний вік.
Надзвичайно важливо, що розгляд пріоритетних питань економічного середовища відбувається за участю представників середньої освіти. Такий комплексний підхід до вирішення актуальних питань обумовлено складністю і масштабністю наявних питань у фінансовому секторі. В роботах учасники конференції освітили актуальні питаня, запропонували шляхи вирішення проблем  та за результатами досліджень представили цікаві та інформативні доповіді.
Результати конкурсу будуть опубліковані 30.09.2022
Бажаємо успіху молодим талантам та генерації нових ідей в контексті відродження нашої країни!
Висловлюємо подяку науковим керівникам та директорам шкіл, учні яких долучилися до участі у конференції  та сподіваємось на подальшу цікаву та плідну працю.

Посвята у першокурсники 2022!

23 вересня 2022 року в НУ "Запорізька політехніка" відбулася посвята в першокурсники. Після урочистого привітання в актовій залі, студенти першого курсу познайомилися з завідувачкою кафедри "Фінанси, банківська справа та страхування" та з деканом Факультету економіки та управління. Також додатково була проведена онлайн-зустріч, де здобувачі освіти змогли отримати детальну інформацію щодо освітнього процесу та студентського життя. 

Шановні першокурсники, від імені викладачів кафедри щиро вітаємо вас зі вступом до кафедри "Фінансів, банківської справи та страхування". Сподіваємося, що студентські роки будуть для вас радісними та будуть приносити не тільки знання, але й яскраві враження. Бажаємо щасливого та плідного навчання!


Архів новин кафедри фінансів, банківської справи та страхування >>