Ви є тут

Головна

На кафедрі загальноправових та політичних наук в період з 27 по 29 травня 2019 року була проведена первинна акредитаційна експертиза напряму підготовки 6.030104 «Політологія». Експертиза проводилася акредитаційною комісією у складі: голова комісії – Ніколаєнко Наталія Олександрівна (доктор політичних наук, професор завідувач кафедри політології Миколаївського університету імені В.О. Сухомлинського); член комісії – Третяк Олексій Анатолійович (доктор політичних наук, доцент, завідувач кафедри політології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара).

Загальним висновком роботи експертної комісії є наступне – експертна комісія вважає за можливе акредитувати напрям підготовки 6.030104 «Політологія» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти у Запорізькому національному технічному університеті.

 


«SHAPING – NEIGHBORHOOD»
«SHAPING – NEIGHBORHOOD» («Нові грані сусідства» )- під такою назвою 23-25.11.17 успішно пройшов семінар-моделюівання! В семінарі взяли участь студенти та викладачі Інституту управління та права ЗНТУ!!! Даний семінар було проведено завдяки інституту міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute) та інституту міжнародних відносин (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.  
Тренінг показав учасникам альтернативи процесу прийняття рішень на європейському континенті, і продемонстрував важливість участі кожного представника суспільства у розвитку процесів європейської інтеграції в ході співпраці сусідніх країн з ЄС. Під час проведення симуляції, на основі інтерактивних методів засвоєння інформації та виконанні практичних завдань, учасники усвідомли, що забезпечення безпеки, стабільності та добробуту є ключовим моментом в розвитку сусідства.
Особливо важливим є загальне визнання європейських цінностей: самовизначення народів Європи, демократія та повага до прав людини, дотримання спільних цінностей у сферах верховенства права, належного державного управління, незалежність судової системи, прозорість політичних інститутів на національному та загальноєвропейському рівнях.
НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР     МОДЕЛЮВАННЯ ДЛЯ РОЗБУДОВИ СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА 
 
 
"Наше суспільство! Дебати та переговори для пошуку інтересів та компромісів "
 
Інститут міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute) спільно з інститутом міжнародних відносин  (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини організовує проведення циклу семінарів та моделюючих ігор в Україні. 
 
Семінари дають змогу ознайомитися з інтерактивними методами навчання, що використовуються у сфері європейської освіти, а їх учасники  матимуть можливість більш глибоко зрозуміти  сутність організації суспільства та різноманітних аспектів його розвитку.  
 
Запропоновані семінари-тренінги передбачають  реальні дії учасників щодо формування власної позиції та захисту інтересів, з метою отримання більш глибокого розуміння особливостей  європейських суспільно-політичних відносин. На основі розуміння процесів прийняття рішень, учасники зможуть сформувати власну точку зору під час проведення переговорів та в ході прийняття рішень на основі європейського досвіду.
 
Міста та організації для проведення семінарів
м. Запоріжжя, Запорізький національний технічний університет
 
Кінцеві терміни подання Заявок
16 листопада 2017 р. – для учасників у м. Запоріжжі
 
Дати проведення семінарів
23-24 листопада 2017 р.  –  студенти
25 листопада 2017 р.  –  викладачі та інші учасники
 
 
Участь у навчальному семінарі є безкоштовною.
 
 Кожен учасник отримує Сертифікат про участь в семінарі за умови повної присутності відповідно до зазначених дат.
 
Робоча мова семінару - англійська!
 
Правила участі та реєстрації
 
До участі у дводенному семінарі запрошуються студенти I-V курсів будь-якого факультету, а також інші учасники, зацікавлені у дослідженні основ європейської інтеграції, демократії та громадянського суспільства.
 
До участі у третьому дні семінару запрошуються молоді вчені та викладачі, зацікавлені у практичному застосування демократичних методів навчання.
 
 
Реєстрація:
Для реєстрації, будь-ласка 
надішліть CV та мотиваційний лист на e-mail:
dimariy026@gmail.com,  kafedrazpn@ gmail.com 
 
 
З питань участі у семінарі можна звертатися до координаторів проекту в Україні:
 
 
Юрій Вдовиченко
Координатор проекту, Україна
 
 
Марина Лещенко
Спів-координатор проекту, Україна
+380978878500

 

 


 


Тепер ми у Facebook. Приєднуйся до нас та дізнавайся свіжі новини з життя кафедри першим. https://www.facebook.com/groups/1195545403885095/

Файл: