Тез доповідей конференцій, усього

з них за авторством молодих учених

з них за авторством та співавторством студентів

-

1. Іванов В. Г. Будова графітових вкраплень у високоміцних чавунах / В. Г. Іванов, В.П. Пірожкова (УкрНИИСпецсталь) // Нові матеріали і технології в машинобудуванні: матеріали VIIІ науково-технічної конференції, 30...31 травня 2016 р., Київ, Україна / НТТУ “КПІ”. - Київ: Вид-во НТТУ “КПІ”, 2016. - С. 60 -61.
  2. Іванов В. Г. Мікрорентгеноспектральний та петрографічний аналіз вкраплень графіту у високоміцних чавунах/ В. Г. Іванов, В. П. Пирожкова (УкрНИИСпецсталь), В. В. Луньов // Литье. Металлургия. 2016: Материалы XIІ научно-практической конференции (24 - 26 мая 2016 г., г. Запорожье) / ЗТПП. - Запорожье: Изд-во ЗТПП, 2016. - С. 100 — 101.
  3. Фирстов С.А. Влияние легирования на механические свойства сплавов на основе алюминидов титана в широком спектре температур испытания / С.А. Фирстов, В.С. Голтвяница, И.Д. Горная, Ю.Н. Подрезов, С.К. Голтвяница, А.А. Бондарь (АО“Мотор-Сич”) // Тези доповідей ІV Міжнародної науково-практичної конференції „Титан 2016: виробництво та використання в авіабудуванні”. – АТ “Мотор Січ”. – Запоріжжя, 2016. – С.123-124.
  4. Parkhomenko Anzhelika. Integration of IoT Technologies to IT Professionals Educational Process / Anzhelika Parkhomenko (каф. ПЗ), Andriy Parkhomenko, Ya. Zalyubovskiy, M. Kalinina // International Symposium on Embedded Systems and Trends in Teachnig Engeneering. - Nitra 2016. – P. 241-245.
  5. Шаломеев В.А. Влияние титана, циркония и гафния на структурообразование и жаропрочность сплава МЛ5 / В.А. Шаломеев (каф. НГІКГ), Э.И. Цивирко, Е.А. Осадчая // A collective monograph: XVII International scientific conference “New technologies and achievements in metallurgy, material engineering and production engineering” Series Monografie №56. – Cresochowa. – 2016. – p. 471-475.
  6. Айкин Н.Д. Магниевые сплавы для имплантатов в медицине / Н.Д. Айкин, В.А. Шаломеев (каф. НГІКГ), Э.И. Цивирко // VIII Міжнародна науково-технічна конференція «Нові матеріали і технології в машинобудуванні». — Україна, Київ, НТУУ «КПІ», 2016. — с. 10-11.
  7. Осадчая Е.А. Влияние циркония на структурообразование магниевого сплава МЛ5 / Е.А. Осадчая, В.А. Шаломеев (каф. НГІКГ), Э.И. Цивирко // VIII Міжнародна науково-технічна конференція «Нові матеріали і технології в машинобудуванні». — Україна, Київ, НТУУ «КПІ», 2016. — с. 150-151.
  8. Осадчая Е.А. Структура и свойства магниевого сплава с гафнием / Е.А. Осадчая, В.А. Шаломеев (каф. НГІКГ), Э.И. Цивирко // VIII Міжнародна науково-технічна конференція «Нові матеріали і технології в машинобудуванні». — Україна, Київ, НТУУ «КПІ», 2016. — с. 151-152.
  9. Богуслаєв В.О. Новий біодеградуючий ливарний сплав на основі магнію для остеосинтезу / В.О. Богуслаєв (АО «Мотор-Сич»), В.О. Шаломєєв (каф. НГІКГ), В.М. Чорний, Е.І. Цивірко // Актуальні питання лікування патології суглобів та ендопротезування: матеріали науково-практичної конференції, Запоріжжя, 8-9 вересня 2016 р.. – Запоріжжя: АТ «Мотор Січ», 2016 – С. 11 – 12.
  10. Наумик В.В. Исследование качества материала слитков, полученных из возвратных отходов сплава ЖС26-ВИ, рафинированных методом электронно-лучевого переплава / В.В. Наумик, П.Д. Жеманюк, В.В. Клочихин, Н.А. Лысенко (АО «Мотор-Сич»), Н.И. Гречанюк («НПП «ЭЛТЕХМАШ», г. Винница) // Спеціальна металургія: вчора, сьогодні, завтра [Електрон. ресурс]: Матеріали XIV Всеукраїнської науково-практичної конференції, Київ, 19 квітня 2016 р. / [редкол.: В.С. Богушевський (відпов. ред.) та ін.] – К.: НТУУ «КПІ», 2016. – С. 405 – 414.
  11. Наумик В.В. Исследование качества материала литых образцов направленной кристаллизации из опытного жаропрочного никелевого сплава на базе ЖС32-ВИ / В.В. Наумик, Е.В. Милонин, С.В. Гайдук (АО «Мотор-Сич») // VIII Міжнародна науково-технічна конференція Нові матеріали і технології в машинобудуванні-2016: матеріали науково-технічної конференції, 30…31 травня 2016 р., м. Київ / загальна редакція Р. В. Лютий, І. М. Гурія. – Київ: НТУУ «КПІ», 2016. – 171 с.
  12. Наумик В.В. Оптимизация состава жаропрочного сплава ЖС32-ВИ на никелевой основе / В.В. Наумик, А.М. Михайловская, О.В. Гнатенко (АО «Мотор-Сич») // VIII Міжнародна науково-технічна конференція Нові матеріали і технології в машинобудуванні-2016: матеріали науково-технічної конференції, 30…31 травня 2016 р., м. Київ / загальна редакція Р. В. Лютий, І. М. Гурія. – Київ: НТУУ «КПІ», 2016. – 171 с.
  13. Наумик В.В. Исследование влияния модифицирования на образование неметаллических включений и особенности микроструктуры литой углеродистой стали / В.В. Наумик, Д.С. Сидоренко // VIII Міжнародна науково-технічна конференція Нові матеріали і технології в машинобудуванні-2016: матеріали науково-технічної конференції, 30…31 травня 2016 р., м. Київ / загальна редакція Р. В. Лютий, І. М. Гурія. – Київ: НТУУ «КПІ», 2016. – 171 с.