Шановні студенти!

Війна кардинально змінила наші життя, змусивши по-іншому розставляти пріоритети. На шляху до Перемоги українці зіткнулися з серйозними викликами, підтримуючи військових, допомагаючи постраждалим, займаючись волонтерською діяльністю. Страшні реалії повномасштабної війни вплинули на кожного з нас. Смерть близьких, руйнування рідної домівки, окупація українських територій, бомбардування та обстріли, — все це виснажує внутрішні ресурси людини, руйнує її психіку.

Однак життя продовжується, продовжується освітній процес. Психологічний стан та психічне здоров’я під час військових дій є вкрай важливим, без цього життя та навчання в кризових умовах не можуть бути успішними.

Зважаючи на виклики, які постали перед країною через військову агресію рф, Міністерством освіти і науки України у минулому році було створено Екосистему психологічної допомоги в сфері освіти (https://www.mentalhelp.in.ua/).

В Україні створено платформу (телеграм-канал), де з перших днів війни надають психологічну допомогу студентам закладів вищої освіти. Щоб отримати допомогу, приєднайтесь до телеграм-каналу й заповніть гугл-форму

Продовжує свою роботу «Телефон довіри».

0612244235 - АНОНІМНО

В житті іноді виникають проблеми,конфліктні та стресові ситуації (зокрема пов’язані із непорозумінням, недотриманням академічної доброчесності,

дискримінацією або корупцією, сексуальними домаганнями, домашнім насиллям тощо), які важко вирішити наодинці.

Телефонуйте, якщо потрібна допомога, порада, чи консультація!