Ви є тут

Головна

21 березня відбувся освітньо-практичний захід «Незламна людина — незламна країна» у межах грантового конкурсу «Школа незламності», який організовано Школою робототехніки «Вперед у майбутнє» у співпраці з Дитячо-юнацьким науковим університетом Національного університету «Запорізька політехніка» та Запорізькою гімназією №5.

Дітей привітали ректор Запорізької політехніки Віктор Грешта, в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв, директорка Дитячо-юнацького наукового університету Олена Назарова, вчителька фізики Запорізької гімназії №5 Євгенія Павленко, керівник інжинірингової школи «Ноосфера» Олексій Шевченко та директор Школи робототехніки «Вперед у Майбутнє» Денис Кабаненко.

У заході взяли участь учні 6-9 класів із Запорізьких гімназій №1, №2, №5, №6, №12, №28, №60, №61, №63, №100, №107, №109, Колегіуму «Елінт», Запорізького технічного ліцею, Запорізького академічного ліцею №23, КЗ «Дніпрорудненська загальноосвітня школа І-III ступенів «Талант».

Під час заняття під керівництвом Євгенії Павленко учасники здобули знання щодо основних понять та законів електрики; навички складання електричних схем з лампочкою та пропелером на навчальних електронних конструкторах.

Денис Кабаненко (ForwardToTheFuture) та Олексій Шевченко допомогли школярам вперше використати паяльну станцію для створення портативного ліхтарика.

Діти ознайомилися з різновидами відновлювальних джерел енергії, здобули базові знання про акумулятори та зарядні пристрої, власноруч виготовили павербанки, частину яких передано на потреби Освітнього простору «Дій» управління освіти Енергодарської міської ради та на потреби ЗСУ.

Сергій Чиньонов, директор інженерної компанії «Термотехнології», продемонстрував макет та пояснив дітям принципи роботи та генерації енергії на прикладі сонячної електростанції (ONLYSolar.zp)

Учасники відвідали Музей історії технічного прогресу Запорізької політехніки, здобули практичні навички у «Школі операторів дронів», випробували себе, використовуючи окуляри доповненої реальності, ознайомилися з мехатронікою та засобами промислової автоматики на кафедрі «Електропривод та автоматизація промислових установок» Запорізької політехніки.

Під час перерви дітей почастували смаколиками від спонсорів заходу ГО «BELUGA UA».

Такі заняття є складовою розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти) та є основою для мотивації учнів до вибору сучасних інженерних та технічних спеціальностей, яких потребує Запорізький регіон та Україна для відбудови у післявоєнний час.

Двері Запорізької політехніки завжди відкриті для всіх охочих!

Спонсори заходу:


 

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення