Ви є тут

Головна

Сьогодні лабораторна база кафедри не тільки забезпечує навчальний процес, але дозволяє проводити і науково-дослідні роботи з вирішення актуальних технічних проблем виробництва, проводити наукові дослідження викладачам і аспірантам кафедри.

До проведення на кафедрі науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт залучаються студенти, що забезпечує підвищення їх підготовки до самостійної інженерної діяльності й адаптації у сучасних умовах виробництва.

Транспортний (автомобільний) факультет і його випускаючі кафедри проводять спільну науково-дослідну роботу з обстеження пасажиропотоків і вибору оптимальних маршрутів руху міського пасажирського транспорту з Запорізьким держоблавтотранспортним управлінням (керівник Іванов І.Є.).

На сьогодні наукові роботи на кафедрі ведуться за напрямком «Дослідження впливу конструктивних особливостей агрегатів на експлуатаційні властивості і ефективність робочих процесів транспортних засобів», за яким спеціалісти співпрацюють з зацікавленими організаціями ЗАТ «ЗАЗ» і ВАТ «Мотор Січ» і приватними особами.