Голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, голова Офісу підтримки вченого, докторка юридичних наук, професорка, професорка кафедри криміналістики Національного університету «Одеська юридична академія» Олеся Ващук розкриє тему «Портфоліо молодого вченого: навички та компетентності».

Wendy Sadler, старша викладачка наукової комунікації у Школі фізики та астрономії Кардіффського університету (Велика Британія), засновниця соціального підприємства «Science Made Simple», виступить з доповіддю «Наукова комунікація: чому це важливо та як представити свою думку нецільовій аудиторії».

Тему «Роль студентської науки у розвитку потенціалу українських наукових шкіл» висвітлить проректор з науково-педагогічної та навчально-виховної роботи НТУ «Дніпровська політехніка», доктор геологічних наук, доцент Ігор Нікітенко.

Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених і спеціалістів НУ «Запорізька політехніка», доктор філософії зі спеціальності 122 «Комп'ютерні науки», старший викладач кафедри програмних засобів Запорізької політехніки Сергій Леощенко виступить з темою «Написання грантових заявок для розробки та реалізації наукових та/або інноваційних проєктів».

За підсумками форуму учасники зможуть отримати сертифікати для перезарахування результатів навчання, здобутих у межах неформальної освіти.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/uyJnoS8sg3goAwWX8

Захід організовується Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених і спеціалістів НУ «Запорізька політехніка» у партнерстві з Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

Станьте частиною наукового руху майбутнього!