Ви є тут

Головна

Державний реєстр наукових установ, яким надається підтримка держави – це перелік науково-дослідних, науково-технічних установ та закладів вищої освіти, діяльність яких має важливе значення для розвитку науки, економіки і виробництва.

Процедура включення наукових установ та закладів вищої освіти до Реєстру приймає до розгляду заявки тільки тих закладів вищої освіти, що провадять освітню діяльність за третім (освітньо-науковим) рівнем та (або) науковим рівнем вищої освіти, і які пройшли державну атестацію в частині наукової та науково-технічної діяльності.

За результатами засідання атестаційної комісії наказом Міністерства освіти і науки України від 25.03.2021 № 372 «Про результати державної атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності» наш університет віднесено до кваліфікаційної групи В за науковим напрямом «Технічні науки».

За результатами атестації було підготовлено і ми отримали Свідоцтво про внесення до реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави № 03084, Серія ДР. Чинне до 17.06.2024р.

Начальник ПІВ НДЧ Наталя Висоцька