У рамках міжінституційної угоди між НУ «Запорізька політехніка» та Технічним університетом Ільменау (Німеччина) студентам факультету комп'ютерних наук та технологій та електротехнічного факультету надано можливість навчатися в літньому семестрі з 01.04.2023 р. в ТУ Ільменау. Студентам надається стипендія від Німецької служби академічних обмінів DААD Eastern Partnership.

У рамках кредитної мобільності студенти подають комплект документів на проходження навчання/стажування в закордонному закладі вищої освіти, яке повинно складати загалом 30 кредитів за семестр (6 місяців).

Студентам, охочим взяти участь у конкурсі на кредитну мобільність, необхідно надіслати до 30 березня (для навчання у літньому семестрі) координаторці програми професору кафедри програмних засобів Галині Табунщик на електронну адресу galina.tabunshchik@gmail.com та провідній фахівчині відділу міжнародних зв'язків Ларисі Дуйко (interdep@zntu.edu.ua) документи:

– мотиваційний лист англійською мовою;

– рекомендаційний лист від викладача або керівника дипломного проєкту з зазначенням теми дипломного проєкту;

– документ, який підтверджує рівень володіння англійською мовою на рівні не нижче B1.

Додаткову інформацію щодо кредитної мобільності можна отримати у відділі міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами (т. 7698 223).