Ви є тут

Головна

Міжнародна співпраця є одним зі стратегічних напрямів діяльності Запорізького національного технічного університету, так як вона сприяє зростанню в першу чергу інтелектуального потенціалу. Університет веде активну роботу не тільки з постійного розширення партнерства але з встановлення надійної та довгострокової кооперації, чому сприяють міжнародні програми Erasmus+ KA1 та KA2.

Нові домовленості щодо розвитку співпраці були досягнуті при зустрічі ректора ЗНТУ д.т.н., проф. С.Б. Бєлікова з ректором Каринтійського Університету прикладних наук (Австрія) проф. Пітером Гранігом та проректором з наукової діяльності проф. Майклом Ауером ( https://www.fh-kaernten.at/fh-newsletter/details/fh-besuch-von-delegation-aus-albanien-und-der-ukraine/ ).

У вересні 2018 д.т.н., проф. С.Б. Бєліков був почесним гостем при інаугурації ректора Університету Костянтина Філософа в Нітрі (Словаччина), що дозволило відновити співпрацю ЗНТУ з УКФ і подати нові проекти на фінансування в рамках програми Erasmus+ KA1.

Сьогодні в університеті підписані 7 міжінституційних угод з Європейськими університетами (http://zntu.edu.ua/akademichna-mobilnist), зокрема Католицьким університетом Льовена (Бельгія), Технічним Університетом Ільменау (Німеччина), Університетом прикладних наук та мистецтв Дортмунда (Німеччина), Каринтійським університетом прикладних наук (Австрія), Університетським коледжем Томаса Мор (Бельгія), Мадридською політехнікою (Іспанія), Університетом Трансільванії м. Брашова, що дозволяє студентам проходити навчання від 3 до 6 місяців в партнерському університеті та викладачам обмінюватись викладацьким досвідом та науковими досягненнями.

Завдяки виконанню міжнародних проектів ЗНТУ став частиною центру транскордонних досліджень та компетенцій з управління проектами, інноваціями та цифровою трансформацією у кооперації з Католицьким Університетом Льовена, Інститутом прикладних наук та мистецтв м. Дортмунд, Технічним університетом м. Каунас, Університету Басків (м. Більбао) та університетами України та Казахстану.

Разом з Каринтійським Університетом Прикладних Наук, Технічним університетом Ільменау та Університетом Трансільванії м. Брашов ЗНТУ є партнером Глобального Онлайн Консорціуму та членом асоціації он-лайн інжинірингу ( http://www.online-engineering.org/ ).

Співпраця з Мадридською політехнікою стала можливою завдяки участі в міжнародному проекті ЄС Еразмус+ «Інноваційна мультидисциплінарна навчальна програма для підготовки бакалаврів та магістрів зі штучних імплантів для біоінженерії»  586114-EPP-1-2017-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP (http://zntu.edu.ua/?q=node/6985).

Відповідно до укладених угод викладачі ЗНТУ можуть поділитися своїм досвідом з викладання спеціальних дисциплін, та провести 8 годин лекцій в університетах партнерах за рахунок програми Erasmus+ KA1. За період з 2015 по 2019 рік 7 викладачів ЗНТУ вже провели лекції в партнерських університетах під час проведення міжнародних тижнів та спеціальних семінарів. Також завдяки програмі студенти ЗНТУ мали можливість прослухати лекції викладачів Німецьких та Бельгійських університетів (http://zntu.edu.ua/novi-mozhlyvosti-ta-perspektyvy-mizhnarodnoyi-spivpraci, http://zntu.edu.ua/dosyagnennya-ta-perspektyvy-mizhnarodnoyi-spivpraci-z...).

Більш детальну інформацію про програму можна знайти на сайті університету (http://zntu.edu.ua/akademichna-mobilnist) та національного Еразмус+ Офіса ( http://erasmusplus.org.ua/ ).