Ви є тут

Головна

26 травня в залі ЗНТУ пройшов конкурс Міс ЗНТУ 2017, де зібрались 12 гарних, сміливих і талановитих дівчат нашого університету. Захід пройшов на вищому рівні: всі конкурсантки тримали себе гідно, дивували своїм інтелектом і гумором на інтелектуальному конкурсі, надихали своїми номерами на конкурсі талантів. Однак мало хто знає, що за 2-х годинним виступом стоять 2 місяці старанних тренувань. Перш ніж стати учасницею конкурсу, кожна дівчина проходила відбір. Він складався із бесіди з організаторами, де дівчата повинні були показати себе як особистість, потім конкурсанток просили пройти до фото-зони, де визначалося на скільки вони фотогенічні. І останній, найважливіший етап – дефіле, де керівники модельного агентства «Fashion Angel» вже безпосередньо відбирали дівчат для участі в конкурсі.

За допомогу в організації конкурсу висловлюємо подяку спонсорам, а саме:

– телеканал TV5;

– туристичне агентство «Августін»;

– Аквапарк «Остров Сокровищ»

– нічний клуб «Aquadance»;

– студії «Estetic Education»;

– активний відпочинок у Запоріжжі «ОтВинта»

– Суши-бар «Суши 3303»

– квест-рум гра «Игра в реальность»

– Іван Таксі

– Анти-Кафе «Дирижабль»

– клубу з гри в МАФІЮ «DMC–Запорожье»;

– студії «Estetic Education».

– магазин нижньої білизни «Ажур»

– Квест-рум «Погреб»

– Brain Academy

– агентство романтичних побачень «Два какао»

– прокат суконь «LuVLuV»

– сервіс із доставки їжі «Рокн Ролл»

На питання, що було найскладнішим у підготовці до конкурсу, дівчата відповідали: «дві години, три рази на тиждень приходити на 16-сантиметрових підборах на репетицію». Проте в колективі ніколи не було атмосфери конкуренції. Навпаки, всі дівчата дуже здружилися і допомагали одна одній під час репетицій і конкурсу.

Після досить довгої наради журі оголосило рішення: Першою Віце-Міс стала Тетяна Осьмуха ФЕУ-114. Віце Міс – Анна Лук'янчук ІФ-816. А переможницею конкурсу Міс ЗНТУ 2017 стала Марія Ловчікова ГФ-916 і отримала путівку до Європи від туристичного агентства «Августін». За підсумком голосування, яке проходило на сайті Профкому студентів ЗНТУ – Приз Глядацьких Симпатій отримала Катерина Титова.

Варто подякувати керівників модельного агентства «Fashion Angel» Ганну Сущенко та Світлану Циб, які провели майстер-клас з дефіле, переможницю конкурсу Міс ЗНТУ 2016 Сидорову Катерину, яка показала кілька секретів, як правильно тримати себе на сцені, а також Анастасії Бурлай за її неймовірні фото, та Юлії Білоконь за чудові зачіски наших учасниць. Також, дякуємо спонсорам і ведучим, які зробили цей захід яскравим і незабутнім!

Анастасія Бойченко
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ