12 квітня 2021 року, стартував IV Міжнародний науковий конгрес Society of Ambient Intelligence, який об’єднав понад 500 учасників із більш ніж 20 країн світу.
Мета конгресу – генерація нових знань, обмін інформацією та передовим досвідом з урахуванням ключових факторів та особливостей технологічного розвитку інформаційного суспільства в умовах глобалізації цифрової економіки.
Конгрес відкрили керівники університетів, наукових інституцій та організацій України, Латвії, Польщі, Узбекистану, Таджикистану, Казахстану, Грузії, які стали співорганізаторами цього наукового заходу. До його відкриття долучилися й представники НУ«Запорізька політехніка», завідуючий кафедрою кафедри соціальної роботи та психології - доктор філосовських наук, професор Попович Василь Михайлович виступив одним з організаторів Конгресу.
На пленарному засіданні Конгресу були представлені ключові доповіді вчених та професіоналів у різних сферах діяльності, присвячені широкому спектру питань. А саме:
трансформації економіки та бізнесу,
модернізації освіти в умовах цифрових викликів,
інтеграції новітніх технологій у функціонування різних сфер економіки та соціальних відносин,
оцінці впливу та розробці інструментів подолання наслідків пандемії тощо.
В межах Конгресу протягом 12-16 квітня 2021 року було проведено тематичні секції, панельні дискусії, студентські конкурси, а також підбиті підсумки міжнародного студентського стажування. В заходах активно приймали участь здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники кафедри, статті яких будуть проіндексовані в міжнародних науковометричних базах.

Оргкомітет висловлює глибоку повагу і вдячність за
участь в IV Міжнародному науковому конгресі SOCIETY AMBIENT INTELLIGENCE 2021!

Підсумком такого масштабного заходу є публікації у французькому виданні  SHS Web of Conference та міжнародні сертифікати учасника конгресу ISCSAI 2021.
 Колектив кафедри соціальної роботи та психології щиро вітає своїх колег та студентів, бажаємо подальших успіхів!