Ви є тут

Головна

Кожного року в третю суботу травня наша держава відзначає День науки в Україні. Національному університету «Запорізька політехніка», зважаючи на понад 120-річну історію, дійсно є ким пишатись. Ректори та професори нашого університету знані у всьому світі, сьогоднішнє свято – чудовий привід згадати тих, хто змінював та привітати тих, хто змінює та змінюватиме наш світ на краще.

Ю.А Шульте, Б.С. Натапов, П.О. Михайлов, В.С. Попов, А.Д. Коваль, Б.С. Сперанський, Є.М. Потапенко, О.М. Рассальський, В.М. Крищук, Б.Б. Гавриленко, Б.В. Гордєєв, В.П. Шаповалов… Цей список нескінченний, адже щодня студенти, магістранти, аспіранти, викладачі, професори нашого університету працюють над створенням нових наукових статей та розроблень.

Біорозчинний магнієвий сплав для імплантатів при остеосинтезі, нові сплави на основі магнію для новітнього авіадвигунобудування, розроблення та відкриття у місті Запоріжжя 12 автобусних маршрутів, які обслуговуються автобусами великої пасажиромісткості, удосконалення мережі міжміських та приміських автобусних маршрутів, розроблення та удосконалення автоматизованих систем управління дорожнім рухом, технологія 3D друку виробів з металевого дроту з використанням роботизованого зварювального комплексу. Все це та багато іншого – сьогоднішні здобутки наших колег.

Без науки неможливий прогрес, без прогресу – немає майбутнього. Тож від імені всього колективу та студентства Національного університету «Запорізька політехніка» ми висловлюємо вдячність тим, хто сьогодні працює в науці, щоб стало можливим сучасне завтра.

Бажаємо наснаги, невичерпного джерела ідей та енергії, натхнення – змінюйте цей світ, а ми будемо для вас надійною підтримкою!

Ректорат, науково-дослідна частина