Ви є тут

Головна

Розвивати місто разом, будувати нове спільне майбутнє – такі перспективи взаємодії Запорізької міської ради та НУ «Запорізька політехніка».

Плідна взаємодія університету та міста сьогодні – запорука успішного після завтра. Спільні освітні проєкти, дослідницька та наукова діяльність у сфері медіа, бізнесу, містобудування та містопланування – ключ до формування Запоріжжя як сучасного індустріального центру, у якому вища освіта працює на розвиток міста. У подальшому це сприятиме створенню збалансованого ринку праці, адже спільне планування майбутнього дозволить вибудовувати освітні вектори фахівців з урахуванням потенційних специфічних потреб Запоріжжя на момент завершення їх навчання. Створення комфортних умов для здобуття вищої освіти та можливість подальшого успішного працевлаштування зробить місто привабливим для молоді.

Спільне створення технопарків, індустріальних парків, бізнес-інкубаторів стане потужним поштовхом до формування нових центрів активності у Запоріжжі.

Підписання меморандуму про співпрацю, безперебійна реалізація програм матеріальної підтримки обдарованої молоді Міською радою – це перші кроки до розбудови потужної спільної діяльності. Підтримка вищої освіти представниками Запорізької міської ради – показник готовності до розвитку та модернізації міста, отже і до майбутнього.