20192018201720162015

Список наукових публікацій кафедри за 2020 рік

Статті у зарубіжних виданнях 3
з них за авторством молодих учених -

1. Zurnadzhy, V.I. Mechanical properties of carbide-free lower bainite in complex-alloyed constructional steel: Effect of bainitizing treatment parameters [Text] / Zurnadzhy V.I., Efremenko V.G., Petryshynets I., Shimizu K., Brykov M.N., Kushchenko I.V., Kudin V.V. // Kovove Materialy. - 2020. - Vol. 58. - P. 129–140.

2. Parkhomenko, A., Volynska, A., Zalyubovskiy, Y., Parkhomenko, A., Kalinina, M. Method of monitoring of young athletes' physical state indicators based on wearable devices usage. CEUR Workshop Proceedings 2608, 2020, с. 436-449.

3. Tulenkov А.  Investigation and Development of Demonstration System for Training in the Field of Home Automation / А. Tulenkov, A. Parkhomenko, Yev. Yaremchenko, A.Sokolyanskii, Yar. Zalyubovskiy, M.Кalinina, A.Parkhomenko, A. Stepanenko, M. Andreiev // 2020 IEEE European Technology and Engineering Management Summit (E-TEMS), 2020, с. 1-6.

Статті у фахових виданнях 9
з них за авторством молодих учених -

1. Бялік, Г.А. Особливості використання високоякісної вуглецевої литої сталі в індукційних тигельних електропечах малої ємності [Текст] / Г. А. Бялік, В. І. Гонтаренко, Е. А. Бажміна // Металознавство та обробка металів. - 2020. - vol. 26 (95). - с. 76-84

2. Воденніков, С.А. Захисно-зміцнювальні покриття на арматурних сталях [Текст] / С.А. Воденніков, В.О. Скачков, О.С. Воденнікова // Матеріалознавство та обробка металів. - 2020. - №4(96). - С. 39-46

3. Скідін, І.Е. Аналіз структурно-хімічного стану формування шару термітного сплаву на сталевій підкладці самопоширюваним високотемпературним синтезом [Текст] / І.Е. Скідін, Б.Ф. Бєлов, О. С. Воденнікова, С.А. Воденніков, Л.Н. Саітгареєв, Д.Ю. Бабошко // Метал та лиття України. - 2020. - №4(28). - С.

4. Воденнікова, О.С. Аналіз продуктивності витяжної вентиляції в травильному відділенні [Текст] / О.С. Воденнікова, С.А. Воденніков, І.І. Вінник // Вчені записки Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського. Серія: Технічні науки. - 2020. - Т31(70). - №6. - С.

5. Скідін, І.Е. Розрахунок процесу формування шару термітного сплаву на сталевій підкладці при СВС-процесі / І.Е. Скідін, О.С. Воденнікова, С.А. Воденніков, Л.Н. Саітгареєв, Д.Ю. Бабошко // Металургія. - 2020. - №4. - С.

6. Тарасов, В.К. Дослідження ефективності використання бортових відсмоктувачів травильних ванн [Текст] / В.К. Тарасов, О.С. Воденнікова, С.А. Воденніков, М.М. Макушина, Є.І. Лисенко // Металургія. - 2020. - №5. - С.

7. Шаломеєв, В.А. Heat-resistant magnesium-based alloys for aircraft casting [Text] / В.А. Шаломеєв, Е.І. Цивірко, В.В. Клочихін, Є.О. Четвертак // Metaloznavstvo ta obrobka metalìv. - 2020. - №3. - 16-24 p.

8. Кондрашова, С.Г. Вплив складу суміші, що насичує, на формування структури та властивостей дифузійного титанованого шару на сірому чавуні / С.Г. Кондрашова, Є.В. Саприкін, В.В. Наумик // Нові матеріали і технології в металургії та машинобудуванні. – 2019. – № 2. – С.24-30

9. Кондрашова, С.Г. Вплив складу насичуючої суміші на структуру та властивості дифузійного хромованого шару на сірому чавуні [Текст] / С.Г. Кондрашова, Є.В. Саприкін, В.В. Наумик // Металознавство та обробка металів. – 2020. – № 3 – С. 7 – 15.