Ви є тут

Головна

Напередодні початку нового семестру хотілося б підбити підсумки зимових канікул. Традиційні довгі «Машинківські» канікули ознаменувалися декількома подіями.

По-перше, доки молодші курси відпочивали, наші магістри отримали заслужені дипломи! 25 січня актова зала ЗНТУ наповнилася вбраними випускниками, їхніми рідними та близькими. Цього року «Машинка» відкрила двері в доросле життя 136 молодим спеціалістам, серед яких червонодипломники та почесні випускники. Ми вітаємо «Машинківців» і бажаємо вам лише успіхів та гідної самореалізації у власне задоволення!

Уранці 25 січня студентство ЗНТУ та інших вузів Запорізької області зустрілося з губернатором нашої області Костянтином Брилем. У ході зустрічі студенти мали змогу поставити найактуальніші запитання до голови області й отримати на них відповіді. Представники профкому студентів ЗНТУ брали активну участь в обговоренні, цікавлячись запитаннями нарахування стипендій, пільгами та міграцією молоді в інші регіони та країни. Сподіваємося бути почутими.

До Дня студентів, 25 січня, ввечері Запорізька міська рада порадувала молодь заходами в анти-кафе «Дирижабль». Наші студенти також побували там і, окрім цікавого дозвілля, їх порадували величезним 17-кілограмовим тортом.

У лютому молодь ЗНТУ та ВНЗ Запоріжжя разом святкувала День усіх закоханих. 14 лютого ми вийшли на бульвар Шевченка і разом перетворили його на бульвар Кохання. Виступи талановитої молоді Запоріжжя, конкурси, фотосушка, «шлюби на одну добу» і святковий ярмарок навіть у такий холодний день змогли розігріти усіх присутніх на святі! 15 лютого для студентів Запоріжжя Департаментом спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради організовано похід до кінотеатру ім. О. Довженка. Культурна програма, фотозони і романтичний «Ла-ла-ленд» не залишили байдужим нікого.

Серед подій зими слід відзначити, що 18 лютого ППО «Профком студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ» відсвяткувала своє 12-річчя!

На канікулах наші студенти також встигли традиційно оздоровитися у Львові, Драгобраті, Славському.

Досягненням початку року є і те, що наш профком студентів ЗНТУ виборов і захистив право на справедливий розподіл стипендій серед «Машинківців»: окрім святкувань велася активна поточна робота, і ми досягли своєї мети.

З упевненістю можна сказати, що зимовий відпочинок ЗНТУ вдався – свята, екскурсії, нові враження. Бажаємо «Машинківцям» сил і натхнення у новому семестрі! Нехай навчання буде успішним, а півріччя насиченим на добрі події!

Сніжана Вичужаніна,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ