Напевно, чимало людей чекали цієї події. Студенти нашої «Машинки» із першого навчального дня наполегливо готують різні виступи та номери. Все б нічого, тільки де виступати. Саме цій темі й присвячується дана стаття.

20 жовтня о 16:00 на третьому поверсі головного корпусу зібралося чимало людей (студентів, гостей і, звичайно ж, великий склад команди прес-служби університету), які з нетерпінням хотіли заглянути за двері, прикрашені багатьма кульками у патріотичному стилі. І знаєте, що це за двері? Це двері відреставрованої та зовсім-зовсім іншої та нової актової зали.

Аби потрапити до середини необхідно було мати при собі квиток-запрошення, яке задовго до цього можна було отримати у профкомі студентів.

Зайнявши свої місця, всі затихли в очікуванні початку. Згасло світло і на сцені з'явилися неймовірно позитивні ведучі, які і задавали настрій публіці впродовж усього вечора. Свято розпочалося із пленарного засідання, на якому були присутні люди, яких із ЗНТУ пов'язує легендарне минуле та велике теперішнє.

Першим заговорив ректор університету Бєліков Сергій Борисович. Словами привітання він добряче зарядив слухачів, а потім по черзі запрошував на сцену до слова шанованих людей: професорів, докторів наук, нардепів, а головне – всі вони є випускниками «Машинки» (Семиноженко В.П., Богуслаєв О.В., Пустоваров А.І., Метрополит Лука, Карташов Є.Г., Марченко В.П., Кравчун О.С., Мостовий В.О., Іванченко А.В та інші). Після слів привітань, побажань та подяки вельмишановних гостей, розсунулась завіса, за якою знаходилась урочиста червона стрічка. За традицією гості розрізали її та взяли на пам'ять по шматку. Після цього почалася друга частина святкового вечора, на якій глядачів зігрівали «машинківські таланти». Насолоду від співів, танців, гумору та просто теплих і щирих слів та емоцій нам забезпечували: Народний театр сучасної хореографії «Фенікс» (керівник Сніжана Лободюк), викладачі та випускники Микола Комочкін, Гаррі Мороз, Анна Мальцева, Оксана Радченко, Олег Зима, Володимир Брагуца, два покоління збірної команди КВН «Запорізький Вектор – Машинка – ЗНТУ», збірна команда з фанк-аеробіки, Михайло Герасимчук, Ілля Зінченко, Марія Кабак і Денис Лисенко, Юрій Юрченко і Сафіта Сафарлі. Всі ці люди – це невичерпне багатство рідного університету, яке ніколи не забуває рідні стіни, в яких вони здобули свої крила.

На завершення свята тріо випускниць виконали пісню, під яку хотілось плакати й сміятись водночас. Нереально теплий та емоційний видався вечір.

Від себе хотілось би подякувати та поділитись тими почуттями, які мене переповнювали сьогодні. Шкода, що письмово цього неможна виказати у повній мірі. Одним словом, якщо вам хотілося подумати, відпочити, посміятися та водночас посумувати, то вам обов'язково потрібно було відвідати цей захід. Впевнена, байдужими він не залишив би нікого.

Василина Гав'як,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ