2020 рік ознаменувався такою важливою і пам'ятною подією, як 120-річниця заснування Національного університету «Запорізька політехніка»

За роки існування наш університет став невід'ємною частиною інтелектуальної та культурної історії України, що, безумовно, має залишитися на крижалях історії.

Відтак разом з видавництвом «Логос Київ», ми готуємо презентаційне історичне видання «Національний університет «Запорізька політехніка» - 120».

Під обкладинкою даної книги ми плануємо об'єднати історичний шлях університету, наукову кар'єру вчених світового рівня, з літописом випускників, які працюють у різних галузях і, не розриваючи зв'язків з альма-матер, всіляко сприяють її розвитку.

Будемо вдячні кожному, хто мав честь навчатися та працювати в Національному університеті «Запорізька політехніка», за підтримку цього історичного проєкту і сприяння виходу в світ запланованого видання.

Книга стане вагомим інформативним ресурсом і відіграє значну роль у вихованні майбутніх поколінь.

Обсяг видання – до 300 сторінок. Мова – українська. Формат – А4. Кольоровий друк, тверда обкладинка із золотим тисненням.

Запланований термін виходу книги – листопад 2020 р.

Ректор
Національного університету «Запорізька політехніка»
С.Б. Бєліков