Вітаємо доктора технічних наук, професора, президента АТ «МОТОР СІЧ», генерального конструктора зі створення та модернізації вертолітної техніки, Героя України Вячеслава Богуслаєва з присвоєнням звання «Почесний доктор Національної академії наук України»! Така нагорода підкреслює вагомий внесок Вячеслава Олександровича у розвиток науки, суспільний прогрес, забезпечення миру, взаєморозуміння й співробітництво між народами.

Бажаємо йому натхнення для реалізації нових проєктів! Національний університет «Запорізька політехніка» планує розширити співпрацю з АТ «Мотор Січ» щодо підвищення якості системи підготовки сучасних висококваліфікованих фахівців для авіаційної галузі у Запорізькому регіоні, створенні Запорізької льотної академії та проведенні наукових досліджень щодо модернізації та розробки нових композиційних матеріалів, вдосконаленні системи їх комбінаційного застосування під час комплектування елементів авіаційних конструкцій.

Урочисте вручення нагороди відбулося 14 липня, на якому були присутні представники Національного університету «Запорізька політехніка» та відокремлених структурних підрозділів: в.о. ректора, проф. Сергій Яримбаш, проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності д.т.н., проф. Валерій Наумик, проректор з науково-педагогічної роботи та питань перспектив розвитку університету д.т.н., доц. Галина Шило, зав.кафедри технології авіаційних двигунів, д.т.н., проф. Олексій Качан, зав. кафедри електричних машин д.т.н., проф. Дмитро Яримбаш, д.т.н., доц. кафедри технології авіаційних двигунів Дмитро Павленко, зав. кафедри композиційних матеріалів, хімії та технології, д.т.н, проф. Олександр Мітяєв, д.т.н., проф. кафедри композиційних матеріалів, хімії та технології Іван Волчок, зав.кафедри обладнання та технології зварювального виробництва, д.т.н, проф. Олександр Овчинников, директор ВСП «Запорізький фаховий коледж комп'ютерних технологій НУ «Запорізька політехніка»» Ольга Баршай, директор ВСП «Запорізький електротехнічний фаховий коледж НУ «Запорізька політехніка»» к.ф.н. Євген Рябенко.