Так тримати!

Студенти НУ "Запорізька політехніка" перейшли на дистанційне навчання через COVID-19: молодь займається на електронній освітній платформі Moodle і слухає лекції по Skype. Не зважаючі на те, що пари зараз перенесені в режим онлайн, наші студенти як і раніше відвідують їх і виконують завдання, а крім цього, у них звільнилося кілька додаткових годин, які раніше витрачалася на дорогу і багатьом вдається провести їх з користю. Гарний приклад того, як можна під час карантину проводити час з користю демонструє студентка 2 курсу, староста групи СН-218 - Закревська Анжела, яка за цей короткий термін встигла взяти участь у різноманітних наукових конференціях, вебінарах, онлайн-курсах, де здобула важливі професійні компетенції, нові знання та отримала безліч корисних сертифікатів.

ВІТАЄМО!

Щорічна науково-практична конференція викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів та студентів «Тиждень науки-2019»

DemoDemoDemoDemoDemoDemoDemo

Тиждень науки – традиційне підведення підсумків наукової діяльності викладачів, науковців, студентів, молодих учених, аспірантів. Визначення сучасного стану та рівня зазначених інтеграційних процесів, розробка подальших шляхів розвитку інноваційної діяльності повинні стати метою проведення науково-практичної конференції «Тиждень науки», яка традиційно присвячується професійному святу працівників науки – Дню науки (згідно з Указом Президента України № 145/97 від 14 лютого 1997р.), яке відзначається 18 травня 2019 року.