Ви є тут

Головна

До уваги вступників на навчання за ОС «магістр»!

Національний університет «Запорізька політехніка» оголошує додатковий набір на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра на основі диплома бакалавра/спеціаліста/магістра.

Вступники на основі ОС «бакалавр» вступають за результатами Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) за технологіями ЗНО з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська) та фахового вступного випробування.

Вступники на основі вже отриманого раніше диплома спеціаліста/магістра вступають за результатами вступного випробування з іноземної мови та фахового вступного випробування, що складаються в університеті (або за результатами ЄВІ та фахового вступного випробування).

Основі етапи додаткової сесії:

- Прийом документів: з 28.09.2020 р. по 08.10.2020 р.;

- Вступні випробування: з 09.10.2020 р. по 13.10.2020 р.;

- Зарахування: до 30 жовтня 2020р.

Необхідні документи:

- Диплом бакалавра/спеціаліста/магістра та додаток до нього + 2 ксерокопії;

- Паспорт + 2 ксерокопії (1, 2, 11 стор.);

- Ідентифікаційний код + 2 ксерокопії;

- 4 фотокартки (3*4 см);

- Військовий квиток або посвідчення про приписку (для військовозобов`язаних);

- Екзаменаційний лист ЄВI (при вступі на основі диплома бакалавра).

Прийом документів здійснюватиметься в ауд. 1.1, 2.2 VII-го корпусу (м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 60).

 


 

Наша викладачка виступила у Києві

STEM IS FEM

STEM IS FEM

Євсєєва Наталія Олексіївна, к.т.н, доцент кафедри «ДВЗ» 29-30 серпня 2020 року у Києві прийняла участь в освітньому модулі проекту STEM IS FEM на тему «Машинобудування» та стала постійним спеціальним членом спільноти STEM IS FEM. Модуль проводився для учениць 9-11 класів.

STEM IS FEM - благодійна освітня ініціатива, що має на меті залучити більше дівчат до навчання у технічних галузях.

 


Закордонне стажування нашого аспіранта

KU Leuven

KU Leuven

KU Leuven

KU Leuven

KU Leuven

KU Leuven

Аспірант кафедри «ДВЗ» Бокарьов В.І. повернувся додому після тривалого стажування за кордоном. В рамках міжнародної програми Erasmus+ з жовтня 2019 року до червня 2020 р. він перебував у Бельгії, в Левенському католицькому університеті (KU Leuven), інститут Де Найр, що у місті Сінт-Кателейне-Вавер. Протягом стажування Владислав Ігорович побудував випробувальний навантажувальний стенд та провів експерименти за тематикою дисертації щодо дослідження ефективності роботи бензинових ДВЗ, переобладнаних для роботи на газовому паливі. Одночасно з цим Бокарьов В.І. пройшов підготовку оператора гальмівного стенду з біговими барабанами фірми MAHA та отримав сертифікат.

 


Вітаємо з державною нагородою!

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Слинька Георгія Івановича, завідувача кафедри «Двигуни внутрішнього згорання» Національного університету «Запорізька політехніка» нагороджено державною нагородою – почесним званням «Заслужений працівник освіти України». Відповідний указ з нагоди Дня науки №186 від 15 травня 2020 р. підписав президент України В.О. Зеленський.

Колектив кафедри вітає Георгія Івановича з високим педагогічним званням!

 


Вітаємо студента із перемогою в конкурсі!

У Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Енергетичне машинобудування». За результатами рецензування робіт галузевою комісією було визначено переможців. Дипломом ІІ ступеню нагороджений Білий Роман Юрійович, студент групи Т-418сп, який виконав роботу під керівництвом д.т.н., професора Слинько Георгія Івановича. Вітаємо з перемогою!

 


Навчання під час карантину

З метою забезпечення виконання індивідуальних навчальних планів здобувачів освіти викладачі кафедри ДВЗ забезпечують інформаційне наповнення дисциплін в «Системі дистанційного навчання НУ «Запорізька політехніка» (Moodle). Навчальні матеріали доступні за наступним посиланням:

http://moodle.zp.edu.ua/course/index.php?categoryid=342

Для отримання реєстраційних даних персональних облікових записів здобувач освіти особисто надсилає на електронну пошту деканату транспортного факультету dekanat_tf@zp.edu.ua листа, у якому міститься у довільному порядку така інформація: прізвище, ім’я, по-батькові здобувача освіти; шифр академічної групи; дата народження; номер мобільного телефону для зв’язку. Протягом доби з моменту отримання листа на зазначений у ньому номер телефону буде надіслано SMS-повідомлення, яке буде містити логін та пароль для входу в систему за наступним посиланням:

http://moodle.zp.edu.ua/login/index.php

При першому вході здобувач освіти має особисто заповнити актуальну електронну пошту. Це дасть змогу системі та викладачам контактувати з ним та можливість самостійно змінювати пароль.

 


Вітаємо магістрів із захистом дипломних робіт

Захист магістрів 2019

Захист магістрів 2019

Захист магістрів 2019

16 та 18 грудня на кафедрі ДВЗ успішно відбувся захист дипломних робіт. Всього 16 студентів дійшли до логічного фіналу навчання та рішенням державної екзаменаційної комісії здобули кваліфікацію «Інженер-механік» і «Викладач вищих навчальних закладів».

Вітаємо наших випускників, бажаємо їм удачі та наснаги.

 


Світовий рекорд нашого студента

Спортивне досягнення нашого студента

Спортивне досягнення нашого студента

Спортивне досягнення нашого студента

10 грудня в Києві наш студент Владислав Яровий встановив світовий рекорд, який був зафіксований Національним реєстром рекордів України. Менш ніж за хвилину він виконав 26 обертів 40-кілограмовою гирею, причому зробив це однією рукою і з зав’язаними очима. Отриманий результат в два рази перевищує досягнення попереднього рекордсмена (13 обертів).

На черзі книга рекордів Гіннеса!

 


Впроваджуємо нові технології навчання

«Використання мультимедійних засобів значно розширює можливості навчання, викликає позитивний настрій та інтерес у студентів», – запевняють викладачі кафедри ДВЗ. З початку осіннього семестру вони провели вже чимало занять з базових дисциплін, під час яких використовувався проектор. Перегляд навчальних фільмів та перегляд презентацій дозволяє якісніше пояснити «вузькі місця» конструкцій, процесів, явищ.

Варто відзначити, що кафедра вже давно відійшла від «паперових» презентацій наукових та дипломних робіт. На заміну великим ватманським аркушам, які раніше збирали пил в архівах, прийшли електронні презентації, доступні загалу в університетському репозитарії.

 


Вітаємо Наталію Євгеніївну Рябошапку з 50-річчям!

7 лютого святкує свій ювілей старший викладач кафедри ДВЗ Рябошапка Наталія Євгеніївна.

Колектив кафедри щиро вітає з днем народження Наталію Євгеніївну - хорошого працівника, добру людину і прекрасну жінку! Бажаємо міцного здоров’я, достатку, успіхів у роботі, радості, удачі, щастя, любові. Нехай життя б’є ключем, хай люди шанують, а будинок буде наповнений теплом і затишком.

 


Вітаємо Владислава Ігоровича Бокарьова з 30-річчям!

15 жовтня святкує свій ювілей наш колега – аспірант кафедри ДВЗ, старший лаборант Владислав Ігорович Бокарьов.

Колектив кафедри щиро вітає Владислава Ігоровича з днем народження. Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги. Хай у домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.

 


Спортивне досягнення нашого студента!

Спортивне досягнення нашого студента

Спортивне досягнення нашого студента

Виступаючи в Запоріжжі 6 жовтня 2018 року Владислав Яровий, студент транспортного факультету, що навчається за спеціальністю «Двигуни внутрішнього згорання», встановив Рекорд України – «Найтриваліший час безперервного жонглювання всліпу гирею з подвійним обертом, вага - 34 кг».

Владислав наполегливий не тільки у досягненні спортивних вершин, а також вдало поєднує навчання з роботою та спортом. Побажаємо Владиславу, щоб у майбутньому він встановив світовий рекорд та знайшов своє місце у житті!

Вітаємо та бажаємо нових звершень!

 


 

Інформація для абітурієнтів