2019

• Юзвук Н.С. Аналіз аварійності на залізничних переїздах України та шляхи її зниження / Н.С. Юзвук (Т-813м) - Всеукраїнський Конкурс студентських наукових робіт, ІI етап, ХНУМГ, галузь "Транспортні системи" - ІІІ місце.
  • Пілікіна А.А. Дослідження впливу процесу формування вантажних відправлень на ефективність транспортно-складської системи / А.А.Пілікіна (Т-818м) - Всеукраїнський Конкурс студентських наукових робіт, І етап, НУ "Запорізька політехніка", секція „Транспортна”, підсекція транспортних систем - 1 місце.
  • Шанін В.А. Оптимізація перевезень металопродукції в умовах існуючої забудови підприємства / В.А.Шанін (Т-318м) - Всеукраїнський Конкурс студентських наукових робіт, І етап, НУ "Запорізька політехніка", секція „Транспортна”, підсекція транспортних систем - 2 місце.
  • Кретов В.С. Особливості розігріву вантажів, що змерзаються / В.С.Кретов (Т-316) - Всеукраїнський Конкурс студентських наукових робіт, І етап, НУ "Запорізька політехніка", секція „Транспортна”, підсекція транспортних систем - 3 місце.
  • Джейгало Є.М. Розробка моделі роботи вантажного фронту при завантаженні вагонів металопрокатом в умовах ПАТ «Запоріжсталь» / Є.М.Джейгало (Т-327сп) - - Всеукраїнський Конкурс студентських наукових робіт, І етап, НУ "Запорізька політехніка", секція „Транспортна”, підсекція транспортних технологій - 1 місце.
  • Чеботар К.М. Дослідження інтервалів руху міського пасажирського транспорту / К.М.Чеботар (Т-316) - Всеукраїнський Конкурс студентських наукових робіт, І етап, НУ "Запорізька політехніка", секція „Транспортна”, підсекція транспортних технологій - 2 місце.
  • Монін Р.С. Особливості переходу підприємства на електронний документообіг при перевезенні вантажів / Р.С.Монін (Т-316) - Всеукраїнський Конкурс студентських наукових робіт, І етап, НУ "Запорізька політехніка", секція „Транспортна”, підсекція транспортних технологій - 3 місце.
  • Кірюхін А.С. Вибір кращого методу прогнозування інтенсивності транспортних потоків для сучасних умов / А.С.Кірюхін (Т-314м) - Всеукраїнський Конкурс студентських наукових робіт, І етап, НУ "Запорізька політехніка", секція „Транспортна”, підсекція транспортних технологій - 4 місце.
  • Ходан В.І. Експериментальне дослідження ефективності застосування табло зворотного відліку часу на пішохідних світлофорах / В.І.Ходан (Т-316) - Всеукраїнський Конкурс студентських наукових робіт, І етап, НУ "Запорізька політехніка", секція „Транспортна”, підсекція загальноінженерних дисциплін - 2 місце.

2018

• Чеботар К.М. Дослідження рівня використання водіями засобів пасивної безпеки / К.М. Чеботар (Т-316) - Всеукраїнський Конкурс студентських наукових робіт, І етап, ЗНТУ, секція „Транспортна та загальноінженерних дисциплін”, підсекція загальноінженерних дисциплін - 3 місце.
  • Скребцов О.А. Складання маршрутів пасажирських автобусних перевезень на території Широківської об’єднаної територіальної громади / О.А.Скребцов (Т-313м) - Всеукраїнський Конкурс студентських наукових робіт, І етап, ЗНТУ, секція „Транспортна та загальноінженерних дисциплін”, підсекція транспортна - 1 місце.
  • Юзвук Н.С. Аналіз аварійності на залізничних переїздах України та шляхи її зниження / Н.С. Юзвук (Т-813м) - Всеукраїнський Конкурс студентських наукових робіт, І етап, ЗНТУ, секція „Транспортна та загальноінженерних дисциплін”, підсекція транспортна - 2 місце.
  • Рожманова А.В. Особливості пасажирського перевезення на автобусному маршруті, що не дублюється / А.В. Рожманова (Т-313м) - Всеукраїнський Конкурс студентських наукових робіт, І етап, ЗНТУ, секція „Транспортна та загальноінженерних дисциплін”, підсекція транспортна - 3 місце.