Ви є тут

Головна

На відміну від цифрових технологій, механічні стали доступні в усьому різноманітті вже давно. Коли спека залишилася влітку, можна сміливо дозволити собі коротати кілометри на двоколісному коні. Важко сказати, чи є у світі місця, де не знають про велосипеди. Вони - чи не найкращий метод вирішення екологічних проблем, коли можна почати з себе.

Останні десятиліття привнесли у конструкцію велосипеда механізми, що значно полегшують рух, але основна аудиторія не змінюється – молодь. Універсальність сучасних моделей дозволяє налаштувати залізного коня під власний стиль та вичавлювати максимум потужності та динаміки. Студенти нашого міста – молодь з найсвітлішим мисленням – роблять внесок у скарбничку екологічної культури.

Однак, велосипед потребує спеціальних умов зберігання та користування. Безперечно, найважливіша мотивація користування велосипедним транспортом – це велопарковки по всьому місту. Тільки вони дозволяють повноцінно подорожувати в межах міста, не переймаючись за безпеку, коли залишаєш свого «друга» насамоті.

22 вересня у Запорізькому коледжі радіоелектроніки ЗНТУ за ініціативи профкому студентів ЗНТУ громадська організація «Запорізький вектор» за фінансової підтримки мецената Олександра Богуслаєва відкрила велопарковку. На урочистому відкритті була присутня адміністрація коледжу та багато студентів, які вже давно мріяли про таку зручність. Вітаємо молодь ЗКР із придбанням: вперед до спорту та екологічності!

Олексій Дітчук,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ