Алгоритм дій на випадок надзвичайної ситуації, пов'язаної з реєстрацією випадків захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19) серед студентів та працівників Національного університету «Запорізька політехніка» (PDF, 892 KБ)

Алгоритм дій у разі виявлення коронавірусної інфекції COVID-19 у працівників, студентів, мешканців гуртожитку НУ «Запорізька політехніка» (PDF, 764 KБ)

Рекомендований МОН алгоритм дій керівника закладу вищої, фахової передвищої освіти у разі виявлення у здобувача освіти, викладача та/або працівника ЗВО, ЗФПО ознак гострого респіраторного захворювання (PDF, 1,8 MБ)

Постанова №50 від 22.08.20 Головного санітарного лікаря України «Про затвердження протиепідемічник заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби» (COVID-19) (PDF, 1,4 MБ)

Правила поводження з відходами, утвореними у зв'язку з COVID-19 (PDF, 488 KБ)

Презентація МОЗ щодо умов, правил і рекомендацій організації освітнього процесу на період карантину в 2020 році (PDF, 1,4 MБ)

МОЗ розробило рекомендації щодо безпечного навчального процесу для учнів та студентів:

Інфографіка МОЗ: інформація про правила проживання у гуртожитках (JPG, 120 KБ)

Постанова Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на сайті КМУ: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vstanovlennya-karantinu-ta-zapr-641

Лист завідувача ВП «Запорізький МВ ДУ «Запорізький ОЛЦ МОЗ України» від 11.09.2020 р. № VII 09-20/4212 (PDF, 64 KБ)

Наказ №130-А від 17.09.20 «Про проведення протиепідемічних заходів в Національному університеті «Запорізька політехніка» у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби «Covid 19» в науковій бібліотеці» (PDF, 824 KБ)

Наказ №131-А від 17.09.20 «Про проведення протиепідемічних заходів в студентському гуртожитку №5 НУ «Запорізька політехніка» (PDF, 576 KБ)

Переглянути інші накази та розпорядження для оприлюднення >>