Ви є тут

Головна

Центр доуніверситетської підготовки

Абітурієнт 2022
Національний університет «Запорізька політехніка»
оголошує набір на підготовчі курси

Підготовка до ЗНО на курсах НУ «Запорізька політехніка» передбачає поглиблене вивчення предметів, необхідних для складання зовнішнього незалежного оцінювання та творчого конкурсу. Навчальні групи формуються за оптимальною кількістю слухачів (25-26 осіб) з метою досягнення найкращих результатів.

Мрієш про вступ до магістратури, проте не впевнений у своїй англійській?

Скоріше реєструйся на короткострокові курси від НУ «Запорізька політехніка», та готуйся до вступу разом з нами.

Реєстрація за посиланням: http://pkentry.pp.ua/course5kReg.php

Вже традиційно в лютому Центр доуніверситетської підготовки спільно з Навчальним відділом проводить безкоштовне пробне тестування для випускників шкіл.

У зв'язку з цьогорічним карантином тестуванням проводиться онлайн. Понад 800 школярів зареєструвалися для проходження безкоштовного пробного тестування від НУ «Запорізька політехніка», на вибір було запропоновано 7 предметів для тестування:

  • Українська мова
  • Українська мова та література
  • Математика
  • Фізика
  • Історія України
  • Географія
  • Англійська мова

До уваги студентів 4-го курсу та всіх охочих оцінити свій рівень знань з англійської мови!

Вступ на навчання до магістратури в 2021 р. здійснюватиметься за результатами фахового вступного випробування (складається в університеті) та єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) за технологіями ЗНО.

Тому, задля оцінки рівня підготовки, 11 грудня 2020 року о 15:00 НУ «Запорізька політехніка» проводитиме безкоштовне пробне онлайн-тестування з англійської мови.

Реєстрація за посиланням: http://pkentry.pp.ua/zno5kReg.php

25 січня в Національному університеті «Запорізька політехніка» за підтримки ректора Бєлікова С.Б. для випускників шкіл м. Запоріжжя було проведено масштабний захід.

Уперше в Університеті відбулось пробне тестування з української мови та літератури, у якому учні мали можливість ознайомитися зі структурою тестового зошита та перевірити фактичні знання з мови та літератури.

Щоб якісно перевірити ґрунтовність знань абітурієнтів, провідні науковці нашого Університету розробили тестові завдання, що максимально наближені до тестових завдань, з якими випускники зустрінуться на основній сесії ЗНО.

Запорізький національний технічний університет запрошує випускників шкіл Запорізької та Дніпропетровської областей до Школи вихідного дня для підготовки до незалежного тестування.

1 жовтня о 9.00 в ауд. 203 (II корпус ЗНТУ) відбудуться організаційні збори.

Довідки за телефоном: (061)764-24-46.