Кафедра маркетингу та логістики вчетверте проводить конкурс «Студентська соціальна реклама». Цього року він проводиться з нагоди 30-річчя факультету економіки та управління.

7 травня відбулося засідання конкурсної комісії щодо визначення фіналістів, чиї роботи виходять у фінал «Студентська соціальна реклама — 2024» .

На засіданні були присутні проректор з науково-педагогічної роботи соціально-економічного розвитку та молодіжної політики Андрій Іванченко, декан факультету економіки та управління Владислав Корольков, завідувачка кафедри маркетингу та логістики Владислава Лифар, доцентка кафедри маркетингу та логістики Олена Борисенко, доцентка кафедри маркетингу та логістики Юлія Соколова, доцентка кафедри маркетингу та логістики Ніна Павлішина, т.в.о. голови профкому студентів, аспірантів та докторантів університету Марина Зінченко, в.о. голови студентського самоврядування університету Софія Степаненко.

Співорганізатори конкурсу: заступник голови Ради Запорізької обласної федерації роботодавців, Депутат ВРУ 6 скликання Валерій Крайній, директор з розвитку Компанії «Прогрес» Володимир Важненко; директор ТОВ «Урожай» Олексій Пучков.

Було надіслано роботи, серед яких визначено фіналістів. Проведення фіналу конкурсу, де студенти презентують свої роботи, призначено на 21 травня о 12.00 в ауд. 253.

Готуємось до запеклої боротьби!