До Дня науки в Україні 17 травня Рада молодих учених при МОН проводить науково-популярний захід «Ніч молодіжної науки — 2024 в умовах війни» з метою популяризації наукових здобутків молодих учених, налагодження співпраці між молодими науковцями, встановлення зв'язків з основними стейкхолдерами та закордонними партнерами в умовах війни.

Захід відбуватиметься онлайн із трансляцією на фейсбук-сторінці Ради молодих учених: youngscientists.ua

Початок о 16:30.

Учасники від НУ «Запорізька політехніка»:

• Яна Віхляєва — аспірантка кафедри соціальної роботи з темою «Ментальна скарбничка українця»
  • Олена Бурка — доцентка кафедри фізичної терапії та ерготерапії з темою «Впровадження закордонного доспілу в освітній процес магістрів спеціальності 227 "Терапія та реабілітація"»
  • Людмила Шуба — доцентка кафедри управління фізичною культурою та спортом, Ганна Омок — доцентка кафедри управління фізичною культурою та спортом з темою «Use of fitness equipment for women aged 30-35 to maintain physical and mental health in the context of war»
  • Сергій Леощенко — старший викладач кафедри програмних засобів з темою «Development and research the methods structural optimization of neural networks for medical diagnostics»

Підтримаємо найкращих доповідачів!

Програма заходу додається.