16 квітня делегація Національного університету «Запорізька політехніка» на чолі з ректором Віктором Грештою відвідала Краківську політехніку.

Наша команда презентувала діяльність Запорізької політехніки та можливості співпраці як університетів, так і громад. У цьому контексті окреслили потенціал і розгалуженість промислового комплексу Запорізького регіону, підготовку кадрів та запровадження інноваційних рішень для промислових підприємств, розроблених університетом

Було підписано меморандум про співпрацю з Краківською політехнікою.

Учасники зустрічі обговорили перспективи спільної роботи над науковими проєктами з галузей нових матеріалів для виготовлення медичних виробів, порошкової металургії, композиційних полімерних матеріалів, штучного інтелекту, автоматизації, робототехніки, електроенергетики, обробки металів тиском та адитивних технологій з використанням роботизованих зварювальних комплексів.

Також домовились розробити дієві механізми для впровадження подвійних дипломів та розвитку програм академічної мобільності для студентів та викладачів.

Працюємо разом — розвиваємось разом!